RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytice přímo pro Vás

Kytice přímo pro vaši osobnost

Nevěříte, že existuje kytice přímo šitá na míru vaší osobnosti? Možná tedy budete příjemně překvapeni. Až budete kupovat kytici pro vaše kamarády, známé nebo příbuzné, je vhodné si uvědomit, že různé druhy květin přitahují různé lidské osobnosti. Pokud tedy například opravdu netušíte, jaká je oblíbená květina vašeho příjemce stačí trochu popřemýšlet o jeho osobnosti, vlastnostech a zájmech a možná právě trefíte jeho vyvolenou! V dnešním článku si představíme hned několik květin, které korespondují s jednotlivými osobnostmi.

 

Vanda orchideje

Orchideje se nejčastěji vyskytují jako květiny v květináči, samozřejmě je možné je sehnat také jako řezané květiny, pokud opravdu chcete, stačí jen trochu hledat. Vanda orchideje jsou ideální volbou pro lidi, kteří se nebojí vystoupit z davu, jsou to staří známí extroverti, kteří si na slovíčko skočí kde s kým a nedělá jim problém být středem pozornosti, naopak si tuto pozici velmi užívají! Pokud tedy znáte někoho, kdo se rád vystavuje davu a nesmí chybět u žádné akce, vanda orchideje jsou pro ně opravdu skvělou volbou.

Slunečnice

Slunečnice jsou květy plné radosti, štěstí a pozitivní energie. Jsou ideální pro osoby s vysokým temperamentem. Jedná se tedy o perfektní květiny pro každého optimistu a člověka, který každý den vítá s úsměvem na tváři. Slunečnice jim totiž rozzáří jejich den ještě o paprsek více a budou jim dělat radost s každým pohledem. Pozitivní lidé a slunečnice jsou jednoduše ta správná dvojka!

Růže

Růže patří mezi jedny z nejoblíbenějších květin a najdete je zaručeně v každém květinářství. Jsou ideální téměř pro všechny příležitosti a životní události. Růže je vhodná pro jedince, kteří jsou loajální a tak trochu patrioti. Milují tradice a neradi se pouští do věcí, kterými si nejsou úplně na 100 procent jistí. Při darování růží je dobré pamatovat na jejich barvu a s ní spojenou i jedinečnou symboliku. Například červené růže jsou jasným romantickým gestem, žluté růže jsou naopak symbolem kamarádství. Pokud se tedy chcete vyhnout nejasnostem a nechtěným nedorozuměním, ideální volbou je držet se smíšených kytic.

Lilie

Lilie patří mezi jedny z nejelegantnějších a nejslaději vonících květin, které můžete darovat. Jejich sladká a jedinečná vůně je vhodná pro osobnosti se smyslem pro detail. Osoby, které milují design, zajímají se o umění a jejich smysly pracují na 110 procent. Pokud vedle sebe máte dámu s elegantním vkusem, lilie jsou nejlepší volbou, kterou jí můžete darovat. Ocení nejen jejich vzhled, ale také jejich vůni. Navíc lilie jsou k dispozici v různých barvách včetně bílé, růžové nebo oranžové.

Frézie

Pro vašeho drzého kamaráda, který se nebojí jít s kůží na trh nebo mu nedělá problém vyjádřit jeho opravdu upřímný názor, jsou frézie opravdu skvělou volbou. Tyto čerstvé květiny se sladkou vůní jsou nositelem pozitivní energie a nálady. Frézie můžete věnovat v samostatné kytici nebo jsou často využívány jako doplněk k ostatním květům, nejčastěji k růžím. Jedno je ale jisté, vůně frézií se bude linout celým vaším bytem!

 

Toto je jen hrstka příkladů čerstvě řezaných květin, které dokonalé doplňují jedinečné lidské osobnosti. Při výběru ovšem nikdy nezapomeňte mít na paměti barvy květů, jejich počet a taky zda zrovna na určitou květinu není váš příjemce například alergický, to by se totiž rázem z krásného daru mohla stát spíše noční můra. Můžete také zvážit doručení pomocí kurýra, který z krásného květinového daru udělá ještě o kapku větší překvapení. Věříme že vám naše příručka květin a osobností pomůže ulehčit další výběr a váš příjemce bude příjemně potěšen!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

ZORA

ZORA

ALENKA

ALENKA

ALEX

ALEX

SELA

SELA

BELLA

BELLA

SUMI

SUMI

CAROL

CAROL

LARY

LARY

SELI

SELI

KLAUDI

KLAUDI

FONDA

FONDA

ZUZI

ZUZI

HOLA

HOLA
Neprodejné

PAULA

PAULA

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽE MIX

RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LONDA

LONDA

KYTICE FRÉZIÍ

KYTICE FRÉZIÍ
Neprodejné

MIX RŮŽÍ 3 BARVY

MIX RŮŽÍ 3 BARVY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

TAMI

TAMI

TAMARA

TAMARA

KODI

KODI

GABRIELA

GABRIELA

BEDY

BEDY

KAROL

KAROL

LUCIA

LUCIA

GRACIELA

GRACIELA

GUDI

GUDI

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA
Neprodejné

TRULI

TRULI

KAROLINA

KAROLINA

DARINA

DARINA

HUSTON

HUSTON

ORANGA

ORANGA

KOKI

KOKI

MIA

MIA

ADINA

ADINA

BRIGITA

BRIGITA

STRELICIE

STRELICIE
Neprodejné

TONIA

TONIA
Neprodejné

LORA

LORA

LADA

LADA

JARNÍ SET 7

JARNÍ SET 7

JARNÍ SET 10

JARNÍ SET 10

JARNÍ SET 11

JARNÍ SET 11

SOFIE

SOFIE

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Význam a symbolika bonsají

Bonsaje jsou silně spojené s Japonskem, věděli jste ale, že umění pěstování miniaturních stromů ve skutečnosti pochází ze starověké Číny? Už v roce 700 př.n.l. Číňané používali speciální techniky pro pěstování zakrslých květin a stromů v květináčích nebo jiných nádobách. Tato technika se stala známou jako „pun-sai“ (nebo „penzai“) a původně ji pěstovala pouze elita ve společnosti. Až v období Kamakura byly do Japonska přivlečeny miniaturní rostoucí stromy právě uvnitř květináče. V dnešní době bonsaje už dávno nejsou otázkou pouze Japonska a Číny, naopak se jejich obliba rozšířila do celého světa a my si jejich krásu můžeme užívat téměř všude po světě. Milovníci bonsají se o ně starají doslova jako o umělecká díla.

Číst celé
Význam a symbolika levandule

Význam a symbolika levandule

Zajímavosti o levanduli

Voňavá a půvabná levandule se stříbřitě zelenými listy a klasy nám provoní dlouhé pole a lány každé letní období. Sledovat dlouhé lineální pole plné voňavé levandule je skutečně balzámem na duši. Nejčastěji levanduli najdeme v jemné fialové barvě, která je uklidňující už jen na pohled. Ve skutečnosti se ale jedná o vytrvalý keř, který patří do čeledi máty a najdeme ho jak v jemné fialové barvě, tak i v bílé, růžové nebo purpurové. Přestože se dnes levandule pěstuje po celém světě, svým původem pochází z oblasti kolem Středozemního moře a zemí na východ od Indie.

Číst celé
Proč květiny voní?

Proč květiny voní?

Zajímavosti o vůních květin

Představte si, že se procházíte tropickým pralesem a vzduchem se line sladká vůně. O kousek dál po cestě se vám zatají dech při hnilobném zápachu masa. Po větším zkoumání ale zjistíte, že oba dva pachy pocházejí z květin. Najednou se zamyslíte a položíte si otázku, proč květiny vůbec voní? Je to vlastně součást životní strategie, která pomáhá kvetoucím rostlinám rozmnožovat se a šířit svůj druh. Určité vůně pomáhají těmto květinám vyřešit velký problém.

Číst celé