RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Doručování květin kurýrem

5 výhod pro doručování květin kurýrem

Od doby vynálezu internetu se nám život změnil hned v několika aspektech. A spolu s jeho vývojem přichází rostoucí poptávka po rychlých, pohodlných a zároveň finančně efektivních službách. Každý dnešní spotřebitel si zakládá na rychlosti, efektivnosti a hlavně na pohodlnosti. Zvykli jsme si jedním potvrzením platby v telefonu objednat jídlo až k našim dveřím, vyjít bez peněženky už není žádný problém, když jednoduše můžeme zaplatit telefonem, nebo dokonce hodinkami. A jak je to s digitálním světem v oblasti floristiky? I floristické odvětví drží krok a nezaspalo dobu, proto není žádné překvapení, že si vaše oblíbené květiny, nebo překvapení pro ostatní můžete objednat přímo z pohodlí vašeho domova a to ani nemusíte vstát z pohovky. Stále více lidí vyhledává online obchody téměř na všechny služby - a doručování květin není vyjímka.

 

Doručování květin pomocí kurýra roste stále více na oblibě a to hlavně díky výhodám, které oproti obyčejnému nákupu květin v obchodě nabízí. Pokud jste ještě nikdy neuvažovali o online doručování květin, určitě by vás měly zajímat následující výhody, které online květinářství nabízí.

 

Pohodlí

Od dob, co jste se stali uživatelem internetu jste již s největší pravděpodobností stihli objednat několik věcí přes internet. Pravděpodobně budete souhlasit že se jedná o mnohem pohodlnější nákup, než se tlačit s nákupními vozíky v obchodních centrech spolu s dalšími rušivými a snadno ovlivnitelny elementy. Proč tedy kromě věcí jako je oblečení nebo elektronika nezkusíte objednat i květiny?

 

Snadné srovnání cen

Kromě úspory vašeho volného času, vám nakupování online může ušetřit také slušné peníze. Jelikož srovnání cen ještě nikdy nebylo jednodušší. Díky nakupování online máte celý katalog květin přímo před sebou, takže můžete snadno listovat a zároveň snadno zjistit jejich dostupnost. Díky jednotlivým záložkám můžete procházet hned několik různých kategorií najednou.

 

Pohodlné doručování

Další skvělou výhodou je beze sporu doručení ještě ve stejný den od potvrzení vaší objednávky! A to kamkoliv si jen zamanete. Přesně tato možnost vám pomůže zachránit situaci, pokud jste z nějakého důvodu zapomněli na významnou událost. Dokážeme se snadno přizpůsobit vašim požadavkům a květiny přesně vašeho výběru doručit ještě ve stejný den.

 

Finančně efektivní

Většina internetových obchodů neprovozuje fyzický obchod, což výrazně napomáhá dlouhodobě snižovat náklady celkového provozu. Díky tomuto významnému faktoru online obchody s květinami vám umožňují pořídit květiny za opravdu atraktivní a konkurenceschopné ceny. Zároveň nabízí také nepřeberný výběr čerstvě řezaných květin, který by se do drobného krámku opravdu nevlezl. Přesvědčit se můžete v našem online katalogu.

 

Snadný proces

A to nejlepší nakonec je rozhodně snadný proces celého nákupu. Celý nákup, až na váš výběr je v rukou obchodníka. Veškerá příprava, aranžmá a doručení jsou starosti, o kterou se online květinářství postarají v mžiku od doručené platby. Zároveň je s květinami vždy nakládáno nejšetrněji a je jim zajištěna špičková péče.

 

Internet tedy rozhodně není pouze žroutem vašeho volnéhočasu, naopak vám ho dokáže i spoustu ušetřit. Stačí využívat jeho služeb, které nám v dnešní digitální době nabízí a vykouzlete radost někomu, z našeho okolí. Online květinářství a doručování kurýrem vám pomůže nejen tedy ušetřit spoustu času, ale zároveň potěšit a hlavně překvapit vaše nejbližší.

 

Podívejte se ještě dnes zda doručujeme právě do vaší lokality a vyberte si naší široké nabídky čerstvě řezaných květin. A o zbytek už se postaráme.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

KUKI

KUKI

TOLINS

TOLINS

DEBIE

DEBIE

OSNIC

OSNIC

NIKI

NIKI

ZUZI

ZUZI

JULI

JULI

LIVIE

LIVIE

DAFE

DAFE

ELENI

ELENI

DUŠINKA

DUŠINKA
Neprodejné

DIDI

DIDI

IVONA

IVONA

ZORA

ZORA

TULIPÁNY+FREZIE

TULIPÁNY+FREZIE
JARNÍ
Neprodejné

DURI

DURI

MARIAM

MARIAM

KIM

KIM
Neprodejné

HOLA

HOLA
Neprodejné

GABRIELA

GABRIELA

ANASTAZIE

ANASTAZIE

KYTICE BEATA V KRABICI

KYTICE BEATA V KRABICI

ZETA

ZETA
Neprodejné

FRESIA

FRESIA
Neprodejné

BEDY

BEDY

SILVIN

SILVIN

JARNÍ KYTICE

JARNÍ KYTICE
Neprodejné

MENDY

MENDY

KAROL

KAROL

RUUBY

RUUBY

ZIZU

ZIZU

LUCIA

LUCIA

OZZY

OZZY

COLY

COLY

SUDY

SUDY

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

ALORA

ALORA

RŮŽE A GERBERY V KRABICI

RŮŽE A GERBERY V KRABICI

MOODY

MOODY
Neprodejné

LENKA

LENKA

STELA

STELA

MELISA

MELISA

PINKI

PINKI

LUČNÍ KYTICE 1

LUČNÍ KYTICE 1

ELLI

ELLI

GUDI

GUDI

MARIETTA

MARIETTA

KOLORKA

KOLORKA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Význam a symbolika bonsají

Bonsaje jsou silně spojené s Japonskem, věděli jste ale, že umění pěstování miniaturních stromů ve skutečnosti pochází ze starověké Číny? Už v roce 700 př.n.l. Číňané používali speciální techniky pro pěstování zakrslých květin a stromů v květináčích nebo jiných nádobách. Tato technika se stala známou jako „pun-sai“ (nebo „penzai“) a původně ji pěstovala pouze elita ve společnosti. Až v období Kamakura byly do Japonska přivlečeny miniaturní rostoucí stromy právě uvnitř květináče. V dnešní době bonsaje už dávno nejsou otázkou pouze Japonska a Číny, naopak se jejich obliba rozšířila do celého světa a my si jejich krásu můžeme užívat téměř všude po světě. Milovníci bonsají se o ně starají doslova jako o umělecká díla.

Číst celé
Význam a symbolika levandule

Význam a symbolika levandule

Zajímavosti o levanduli

Voňavá a půvabná levandule se stříbřitě zelenými listy a klasy nám provoní dlouhé pole a lány každé letní období. Sledovat dlouhé lineální pole plné voňavé levandule je skutečně balzámem na duši. Nejčastěji levanduli najdeme v jemné fialové barvě, která je uklidňující už jen na pohled. Ve skutečnosti se ale jedná o vytrvalý keř, který patří do čeledi máty a najdeme ho jak v jemné fialové barvě, tak i v bílé, růžové nebo purpurové. Přestože se dnes levandule pěstuje po celém světě, svým původem pochází z oblasti kolem Středozemního moře a zemí na východ od Indie.

Číst celé
Proč květiny voní?

Proč květiny voní?

Zajímavosti o vůních květin

Představte si, že se procházíte tropickým pralesem a vzduchem se line sladká vůně. O kousek dál po cestě se vám zatají dech při hnilobném zápachu masa. Po větším zkoumání ale zjistíte, že oba dva pachy pocházejí z květin. Najednou se zamyslíte a položíte si otázku, proč květiny vůbec voní? Je to vlastně součást životní strategie, která pomáhá kvetoucím rostlinám rozmnožovat se a šířit svůj druh. Určité vůně pomáhají těmto květinám vyřešit velký problém.

Číst celé