RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 777 993 844
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Výběr profesionálního floristy

Profesionální florista, jak vybrat toho správného?

I když by mnozí mohli namítat, že u věnování květin jde hlavně o přenos myšlenky a nejdůležitějším momentem je tak síla předání. Je nutné vždy myslet také na kvalitu, která rozhodně není méněcenná! Pokud byste poslali kytici čerstvých květin, které by vydržely pouze a doslova pár dnů, rozhodně by to na vašeho příjemce neudělalo tak dobrý dojem, jako kvalitní kytice, která bude zdobit stůl týden, nebo ještě déle! Pokud si před samotnou koupí kytice uděláte menší průzkum, můžete mít vyhráno. Vynahraďte si tak trochu více času před nákupem a prozkoumejte možnosti, které trh nabízí, zde může vzniknou zásadní rozdíl v kvalitě mezi květinami. Květinářství, které stojí za svými produkty bude rozhodně větší výhrou než pochybné květinářství, na které narazíte jako jedno z prvních. Dnes vám přinášíme hned několik tipů, které vám pomohou vybrat si správné květinářství na první dobrou. Tak jdeme na to!

Zkušenosti

Tohle je hned na první trochu diskutabilní téma, ale předtím, než si vyberete profesionálního floristu, věnujte trochu průzkumu. Možná jste narazili na super moderní květinářství, které nabízí ty nejnovější trendy a vazby, ovšem bez jakéhokoliv náhledu pouze ve formě slov. Často zajetá květinářství, které za sebou už mají historii jsou prověřená a jejich zákazníci jim z nějakého důvodu věří. Pokud tedy květinářství podniká už několik let, můžete si být alespoň trochu jistí, že ví, co dělá a pravděpodobně u takového květinářství naleznete široce vybudované portfolio a nejenom slova.

 

Pověst

Neexistuje snad větší stopka, než velké množství negativních hodnocení od předešlých zákazníků. Neříkáme, že se chyba nemůže stát i u profesionálů a pravděpodobně u každého květinářství naleznete alespoň jednu ne zcela pozitivní recenzi, ovšem pokud hned na první pohled je zřejmé, že převažují negativní recenze, nad těmi pozitivními, mělo by to pro vás znamenat výstražný signál, že zde nejspíš není něco v pořádku.

 

Nabídka

Podívejte se, co všechno vaše vybrané profesionální květinářství nabízí. Všimněte si ale nejen celkové nabídky květin, ale také růžných barev, témat, komponentů, které běžně používají do finálního aranžmá. Zda se zde objevují nové trendy, nebo jsou naopak upnutí na tradiční vazby. Zda umí kombinovat různé materiály, styly a květiny. A v neposlední řadě také zda jejich vazby dokážou přesně vycítit pocit, který danou květinou chcete sdělit. Pokud na vás kytice na první pohled nezapůsobí a něco vám ve výsledných kyticích chybí, měli byste pravděpodobně hledat dále. Protože takhle byste nebyli spokojení nejen vy samotní, ale z vaší kytice by to vycítil i samotný příjemce.

 

Záruka

Profesionální květinářství, které není ochotné stát si za svým produktem by se rozhodně nemělo řadit mezi profesionální. Každé květinářství by mělo být ochotné nabídnout určitý druh záruky spojenosti nebo svěžesti pro všechny své zákazníky. Pokud by květy z jakéhokoliv důvodu dorazily v poškozeném stavu, mělo by vás za tuto chybu květinářství z jejich strany odpovídajícím způsobem kompenzovat. Jedině plynulá spolupráce a péče o zákazníka je tou jedinou správnou cestou, pokud chce květinářství vystupovat opravdu na profesionální úrovni.

 

Vzdálenost

Dalším poměrně důležitým faktorem by pro vás měla být také vzdálenost květinářství od místa, kam chcete květinu doručit. Pokud by jejich centrála ani žádná z poboček nebyla poblíž, bylo by možná dobré zvážit, zda opravdu chcete riskovat dlouhé cesty vašich květin, které mají být příjemným překvapením. Aby náhodou místo krásných reprezentativních květin nedorazily polámané chudinky. Tento bod je dobré zvážit zejména u vzdálenějších doručování, pokud objednáváte květiny ze sousedství vašim blízkým, tato starost pro vás odpadá.

 

Nikdy nepodceňujte váš první dojem, ale i přesto vždy prověřujte! Pokud máte smíšené pocity ať už z webových stránek, nabídky nebo jakoukoliv pochybnost, je dobré si nechat objednávku projít hlavou, prozkoumat recenze a více se zajímat. Jakmile se budete držet našich rad, jak rozpoznat profesionální květinářství, už nikdy byste neměli narazit na nekvalitní produkty nebo dokonce na podvodníky. Proto buďte vždy ve středu a jakmile narazíte na nabídku, která se vám bude zdát až příliš pod cenou v tento moment by se mohlo opravdu jednat o podvodnou nabídku. Postupujte dle vašich instinktů a věřte selskému rozumu, ten by měl být při jakémkoli nákupu na prvním místě.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Správná péče o věnec na dveřích

Správná péče o věnec na dveřích

Jak správně pečovat o věnec na dveřích

Blíží se oblíbené období Vánoc, které doslova vyzývá k tomu, abychom si vyzdobili náš domov, abychom se v něm cítili snad co nejlépe! Mnoho z nás dbá nejen na interiér, ale taktéž na exteriér, který je neméně důležitý. Myslíme si, že o Vánocích neexistuje veselejší a radostnější pohled na vstupní dveře, než na ty, které jsou krásně ozdobené a nejlépe oblíbeným a symbolickým vánočním věncem. Jak ale udělat, aby věnec zůstal krásný a svěží po celou dobu? Pokud zvolíte věnec z umělých materiálů, nemusíte se o tento problém starat. Nicméně by byla škoda nevyužít smrkového jehličí nebo krásných listů či mechu, pro vánoční výzdobu. Štědrý den je přece jen ještě daleko, nicméně počasí si už pomalu začíná doslova říkat o výzdobu.  Právě dnešní článek bude věnován všem důležitým tipům a radám jak zajistit, aby váš věnec vydržel co nejdéle! Přinášíme vám tedy tipy od těch nejpovolanějších, kterými nejsou nikdo jiný, než profesionální floristé a květináři, kteří si v tomto období doslova užívají tvorbu nových zimních dekorací pro nadcházející sezónu. Právě díky jejich dlouholeté praxi a zkušenosti nám mohou pomoci při péči o zimní dekorace. Inspirujte se tedy od lidí z praxe, kteří mají mnohaleté zkušenosti.

Číst celé
Jaké květiny do koupelny

Jaké květiny do koupelny

Květiny pro vaši koupelnu

Koupelna patří mezi místnosti v domě, nad kterými pravděpodobně netrávíte hodiny a hodiny přemýšlením jak ji správně nadesignovat a naaranžovat. Není se čemu divit, koupelna je zpravidla malou a uzavřenou místností s nedostatkem přímého slunečního světla a vysokou vlhkostí. Není zde tolik místa na výstavu dekorativních prvků a proto se jí často nevěnuje příliš pozornosti. Pokud vás ale zajímá, zda existují květiny, kterým se bude dařit i takových nepříznivých podmínkách, kterými koupelna disponuje, máme pro vás dobrou zprávu! Existuje hned několik rostlin, které hravě tyto podmínky zvládnou a dokonce si je budou užívat! Díky tomu si přinesete trochu zeleně i do vaší koupelny a budete se zde cítit rozhodně lépe, než pouze v holé místnosti vyskládané studenými a neútulnými kachličkami. V dnešním článku si představíme několik květin, které můžete beze strachu zakomponovat do vaší nové koupelnové oázy.

Číst celé
Alergie na květiny

Alergie na květiny

Řezané květiny, kterým je lepší se vyhnout pokud jste alergici

Vybrat správnou řezanou květinu pro alergika není jen tak! Existuje řada čerstvých květin, které mohou způsobit opravdu vážné a negativní reakce pro alergiky, kteří se s nimi byť jen na chvilku dostanou do kontaktu. Květiny nevhodné pro alergiky způsobují typické alergické reakce, mezi které patří kýchání, svědění očí, problémy s dýcháním a další nepříjemnosti, kterým je opravdu lepší se vyhnout. V dnešním článku si představíme několik rostlin, kterým je rozhodně dobré se vyhnout, pokud vybíráte ideální kytici pro vašeho blízkého - alergika. Vězte, že právě tyto květiny nejsou rozhodně vhodnou volbou pro kohokoliv, kdo trpí na alergie.

Číst celé