RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Vánoční dekorace 2019

Trendy ve vánočních dekoracích 2019

Jako každý rok pomalu ale jistě přichází čas vánoční, večerní ulice se mění na přehlídku vánočních světýlek, městem se line vůně svařeného vína a skořice. Výlohy se začínají zdobit do barev Vánoc a vy přemýšlíte jak váš interiér vyzdobit, aby byl trendy a cítili jste se v něm příjemně. V zimě během chladných dnů asi každý z nás, tráví více času v pohodlí domova, proto jsou vánoce nejideálnější dobou, jak si váš interiér zútulnit a vyzdobit, abyste se v něm cítili co nejlépe.

 

Mezi jedny z nejvýraznějších trendů Vánoc 2019 patří rozhodně baňky s tepanými vzory, které může najít ve obrovské škále barev a tvarů, které se vyrábí vyfukování do předem tvarovaných forem. Pokud takové baňky zkombinujete na stromečku spolu s dalšími metalickými či třpytivými ozdobami, váš vánoční stromeček bude doslova nepřehlédnutelný!

 

Materiály Vánoc 2019

Mezi top vánočními materiály rozhodně nebude chybět eukalyptus a šišky, které jsou ideální dekorací od podzimu až do zimy. Můžete je v aranžmá využít hned několika různými způsoby. Šišky pořídíte hned v několika různých provedeních a barvách. A nejenom šišky vám poslouží jako dekorace, ale borovici krásně využijete do vánočních věnců i jehličí, které zároveň přinese vánoční vůni do celého doma. Eukalyptus naopak vnáší do dekorace nádech exotiky, ale díky své krásné barvě dokáže nadzvednout každou vánoční výzdobu.

 

Doslova si s výzdobou pohrajte

K vánocům patří i trochu hravosti, proto na nás v obchodech často čekají různé postavičky v podobě zvířátek, skřítků v tom horším případě trochu kýčovitého Santa Clause. Vánoce patří ale mezi nejpohádkovější čas roku, a proto kdy jindy si dům vyzdobit trochu jinak, než obvykle. Nebojte se proto při dekorování použít i různé vánoční figurky. Mezi nejoblíbenější letošní vánoce patří zvířecí motivy a to hlavně jeleni, lední medvědi, ale také sovy sněžné, které můžete zakomponovat do vaší výzdoby. Oblíbenou klasikou potom zůstávají sobi a kouzelní houpací koníci, kteří vnáší dětského ducha Vánoc a připomínají nám, že každý z nás byl kdysi jednou to dítě, které netrpělivě vyhlíželo Ježíška za oknem.

 

Huňaté kožešiny a stolní běhouny

Jak jsme již zmiňovali výše, kouzlo a pohodlí domova je během zimy to nejdůležitější. Abyste se cítili co nejpohodlněji, rozhodně by u vás neměla chybět alespoň jedna imitace kožešiny, které jsou zároveň hitem letošních Vánoc. Trendy barvou jsou zejména chladnější odstíny šedé, bílé a krémové. Zkuste kožešinu zakomponovat do vašeho interiéru například ladně pohodit na krbovou římsu, stoličku nebo klidně i na zem. Zútulní to celkový prostor a navíc přidá to správné teplo domova.

Další nezbytností zejména pro slavnostní štědrovečerní večeři je stolní běhoun. Tato maličkost dokáže povznést každou tabuli na úplně jinou úroveň. Letošním trendem jsou flitrované stolní běhouny, ovšem pokud nevyhledáváte třpytivé dekorace, chybu neuděláte ani pokud zvolíte stolní běhoun v tradiční vánoční barvě a přidáte jemnou dekoraci na stůl.

 

Barva Vánoc

Letos ovládne vánoční dekorace bílá barva, která do vašeho domu vnese čistotu a zároveň bude připomínat mrazivé období. Bílá barva má výhodu, že ji můžete sladit s jakoukoliv další barvou, ovšem nejvíce se hodí k jemným krémovým barvám jako je například béžová. Pokud naopak chcete trochu slavnostního ducha zkombinujte bílou se stříbrnou. Letošní barva Vánoc vyzývá k ozvláštnění vašeho vánočního stromečku, proto se nebojte použít sprej v bílé barvě a dodat vašemu stromečku trochu zasněženého vzhledu. Bude vypadat nápaditě a hravě.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

ZORA

ZORA

BEATA

BEATA
láska

KRABICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KRABICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč
Neprodejné

ILEX

ILEX
Vánoce
Neprodejné

RŮŽENKA

RŮŽENKA

ZIMNÍ KYTICE

ZIMNÍ KYTICE

ZIMNÍ KYTICE 1

ZIMNÍ KYTICE 1
Neprodejné

ORCHIDEJ

ORCHIDEJ
Neprodejné

KRABICE RŮŽÍ + bonboniera MILKA SRDCE + SEKT Bohemia demi sec 0,75l

KRABICE RŮŽÍ + bonboniera MILKA SRDCE + SEKT Bohemia demi sec 0,75l
Neprodejné

LOREIN SET 2

LOREIN SET 2
Neprodejné

RUUBY

RUUBY

LORI

LORI

VÁNOČNÍ KYTICE 1

VÁNOČNÍ KYTICE 1
Vánoce
Neprodejné

Orchidej s Vánoční kosmetikou

Orchidej s Vánoční kosmetikou
Neprodejné

Orchidej s Vánoční kosmetickou kazetou

Orchidej s Vánoční kosmetickou kazetou
Neprodejné

Orchidej s Vánočním kosmetickým boxem

Orchidej s Vánočním kosmetickým boxem
Neprodejné

ZIMNÍ KYTICE - VÁNOČNÍ

ZIMNÍ KYTICE - VÁNOČNÍ
Vánoce
Neprodejné

VÁNOČNÍ KYTICE AMARYLISŮ

VÁNOČNÍ KYTICE AMARYLISŮ
Vánoce
Neprodejné

KYTICE Z ORCHIDEJÍ

KYTICE Z ORCHIDEJÍ
ZIMA
Neprodejné

KYTICE ROMANTIC

KYTICE ROMANTIC

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Význam a symbolika bonsají

Bonsaje jsou silně spojené s Japonskem, věděli jste ale, že umění pěstování miniaturních stromů ve skutečnosti pochází ze starověké Číny? Už v roce 700 př.n.l. Číňané používali speciální techniky pro pěstování zakrslých květin a stromů v květináčích nebo jiných nádobách. Tato technika se stala známou jako „pun-sai“ (nebo „penzai“) a původně ji pěstovala pouze elita ve společnosti. Až v období Kamakura byly do Japonska přivlečeny miniaturní rostoucí stromy právě uvnitř květináče. V dnešní době bonsaje už dávno nejsou otázkou pouze Japonska a Číny, naopak se jejich obliba rozšířila do celého světa a my si jejich krásu můžeme užívat téměř všude po světě. Milovníci bonsají se o ně starají doslova jako o umělecká díla.

Číst celé
Význam a symbolika levandule

Význam a symbolika levandule

Zajímavosti o levanduli

Voňavá a půvabná levandule se stříbřitě zelenými listy a klasy nám provoní dlouhé pole a lány každé letní období. Sledovat dlouhé lineální pole plné voňavé levandule je skutečně balzámem na duši. Nejčastěji levanduli najdeme v jemné fialové barvě, která je uklidňující už jen na pohled. Ve skutečnosti se ale jedná o vytrvalý keř, který patří do čeledi máty a najdeme ho jak v jemné fialové barvě, tak i v bílé, růžové nebo purpurové. Přestože se dnes levandule pěstuje po celém světě, svým původem pochází z oblasti kolem Středozemního moře a zemí na východ od Indie.

Číst celé
Proč květiny voní?

Proč květiny voní?

Zajímavosti o vůních květin

Představte si, že se procházíte tropickým pralesem a vzduchem se line sladká vůně. O kousek dál po cestě se vám zatají dech při hnilobném zápachu masa. Po větším zkoumání ale zjistíte, že oba dva pachy pocházejí z květin. Najednou se zamyslíte a položíte si otázku, proč květiny vůbec voní? Je to vlastně součást životní strategie, která pomáhá kvetoucím rostlinám rozmnožovat se a šířit svůj druh. Určité vůně pomáhají těmto květinám vyřešit velký problém.

Číst celé