RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Svatby v roce 2020 a nové trendy II. díl

Svatební trendy roku 2020 (2.díl)

 V předešlém díle jsme si představili několik trendů, které budou hitem v roce 2020. Nechyběly mezi nimi například květinová oblaka, nevěstiny prošívané šaty s tajemnými vzkazy nebo momentálně velmi diskutované téma udržitelnosti. Ovšem dnes vám přineseme další várku trendů, které budou v popředí pro následující rok, pojďme se na ně společně podívat.

 

 Návrat růží

Květinami roku budou bez váhání růže, může se zdát že růže jsou stálicemi už dlouhá léta. Nicméně poslední dobou růže na svatbách zažívaly mírný útlum. Nahradily je netradiční sukulenty, poté lilie a pivoňky, nicméně v tomto roce budou opět v hlavními královnami svateb nezaměnitelné růže! Růže jsou symbolem vášně a romantiky, tudíž jsou více než vhodné ke svatebním příležitostem. Pokud si nejste jistí, jak správně zkombinovat nevěstinu kytici spolu s růžemi, není nic jednoduššího než vytvořit kytici pouze z nich. Pro svatby v zimním období je vhodnější zvolit tmavě červené růže, nebo naopak čistě bílé, pro jarní a letní termíny je ideální volbou sáhnout po broskvové, korálové, tmavě růžové či citronově žluté barvě. Ovšem svatební kytice není jediným místem pro zařazení růží, naopak je můžete přidat do květinové korunky, družičkám nebo je využít do svatebních dekorací.

 Samoobslužné bary

Stále více párů na své svatby nechává umístit samoobslužné bary, pivní pípy či koktejlové bary ve stylu 70. let. Nicméně se očekává že právě v roce 2020 zažije tento trend opravdový boom. I když se na první pohled může zdát o trochu nebezpečnou věc.. Věříme že vaší shovívaví hosté budou bar využívat s rozumem a usnadní tím celý chod svatby a hlavně starosti nevěstě a ženichovi. Co se týče nabídky baru, ani zde se nápadům meze nekladou, můžete naplnit starou vanu ledem a limonádami, pořídit vlastní pípu s lokálním pivem, nachystat kbelíky plné předem namíchaných koktejlů a mnoho dalších kombinací. Na první pohled se to může zdát jako opravdu drahá záležitost, nicméně pokud sami přiložíte ruku k dílu, cena nápadu se může výrazně snížit. Uvidíte, že vaši hosté si tuto osvěžující nabídku opravdu zamilují!

 

Vegetariánské a veganské menu

Zařazení vegetariánských a veganských menu se stává čím dál běžnější. Nejen že je to opět spojeno s určitou udržitelností a ohleduplností k naší planetě, ale zároveň taky mají tyto stravovací proudy více a více zastánců, a noční můrou každého pořadatele svatby jsou hladoví hosté na svatební hostině! Navíc vegetariánské pokrmy už dávno nejsou jenom nudné smažené věci v trojobalu, či listy salátu, leckdy ani nerozeznáte že konzumujete jídlo čistě vegetariánského nebo veganského původu. Dnešní doba nabízí opravdu nespočet alternativ a variant jak uspokojit mlsný jazýček opravdu každého. Mnoho cateringových společností má ve stálé nabídce veganské a vegetariánské menu a pokud ne, nebojte se zeptat!

 

Alternativy k papírovým konfetám

Asi každý novomanželský pár si přeje projít onou slavnostní uličkou, kdy hosté slavnostně vypustí do vzduchu konfety jako velkolepou oslavu nového života. Nicméně v letošním roce půjdou klasické papírové konfety do pozadí a nahradí je přírodní alternativy v podobě okvětních lístků, bublinek z bublifuků, stužek a dalších alternativ. Navíc bublinová oblaka vypadají naprosto božsky na svatebních fotografiích!

 

Jedinečné svatební oznámení

Pokud jde o vaše pozvánky na svatbu, zkuste do nich vložit trochu sebe. Udělejte je takovým způsobem, aby člověk který je poprvé uvidí nemusel číst, a už při prvním pohledu na pozvánku věděl, o co se jedná. Pokud máte menší počet hostů, zkuste si své svatební oznámení napsat vlastnoručně, přidejte personalizované ilustrace nebo zkrátka do textu přidejte kus sebe. Pokud si sami netroufáte na tak umělecký čin, poproste vaše kamarády designéry nebo grafiky, zda vám nejsou ochotni načrtnout něco přímo pro vás. Jistě se budou rádi podílet na tak významném dnu!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

PETI

PETI
láska

ZORA

KALIN

ALANIS

ALENKA

ALEX

AFNE

ANDY

COKY

EVRIL

AURORA

KONE

RONY

SUMI

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATARINA

TOLI

WHITE

KUKI

DEBIE

DIDI

SULI

EMI

COLY

VIVI

PAULA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EVELYN

EVELYN
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽE MIX

RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ 3 BARVY

MIX RŮŽÍ 3 BARVY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

TAMI

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ
láska

NORY

TAMARA

KAJA

KODI

EVA

STIL

LUCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Citáty o lásce vhodné k Valentýnu

Citáty o lásce vhodné k Valentýnu

Zamilované citáty k Valentýnu

Valentýn za dveřmi! Už jste přemýšleli čím tento rok rok uděláte radost vaší drahé polovičce? Budou to květiny, čokoláda nebo romantická večeře při svíčkách? Ať už zvolíte cokoliv, ke každému ze zmíněných darů můžete ještě přidat drobné milostné přání v podobě citátu o lásce. Pokud máte básnického ducha, určitě si můžete vymyslet právě to vaše, které může reflektovat třeba vaši zamilovanou cestu do tohoto momentu. Pokud ale trochu tápete a zrovna si netroufáte na skládání básní, připravili jsme pro vás několik zamilovaných citátů, které bezpochyb chytnou za srdce a sdělí přesně to, co si přejete! Můžete je přidat například ke kytici růží, či jiných květin nebo nechat jako vzkaz při odchodu do práce. Ať už zvolíte jakoukoliv cestu, jedno je jisté - ženy citáty a básničky milují, takže rozhodně nešlápnete vedle!

Číst celé
Oblíbené květiny na Valentýna

Oblíbené květiny na Valentýna

5 oblíbených valentýnských květin

 Valentýn se nám nezastavitelně blíží a s ním i nápady na dárky co darovat vaší drahé polovičce, nebo taky mamince, sestře či kamarádce. Valentýn je u nás svátek všech zamilovaných, nicméně proč zrovna na Valentýna neudělat radost i někomu blízkému, kdo by se naopak během tohoto období mohl cítit osamělý? Reklamy, rádia, časopisy a internet pojali Valentýn jako skvělou příležitost na masovou komerční akci, pokud se chcete držet ale při zemi a zároveň udělat vaší polovičce nefalšovanou radost, květiny jsou vždy ta správná volba. Vykouzlí úsměv každé ženě a to ať už se budete držet tradičních rudých růží, nebo zvolíte nějakou méně tradiční kombinaci. S kyticí květin na Valentýna nikdy nešlápnete vedle. Pojďme si dnes představit 5 nejoblíbenějších květin, které se patří mezi nejprodávanější na Svátek svatého Valentýna.

Číst celé
Burza květin

Burza květin

Květinová burza v nizozemském Aalsmeer

 

Nizozemí je celosvětově známé pro své tulipány. Ovšem nejen tulipány jsou zde květinovými vůdci. Nikde jinde na světě totiž nenajdete tak speciální místo jako tady, kterým nic jiného než vyhlášená květinová burza Aalsmeer. Sklady plné vonících květin nekonečné škály barev ze všech koutů světa doslova pod jednou střechou. Nedočkaví obchodníci intenzivně bojující o každou sekundu, ano, přesně to všechno skrývá toto místo. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku květinové burzy.

Číst celé