RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Oslavy Valentýna na dálku

Jak oslavit Valentýna ve vztahu na dálku

Není žádným překvapením, že vztahy na dálku potřebují opravdovou oddanost, důvěru, a tak trochu odvahy. Vztahy na dálku jsou opravdovou výzvou a nejsou pro každého, leckdy dokážou být opravdu drsné. Člověk musí počítat s nedostatkem fyzického kontaktu, při velkých vzdálenostech také s možnými rozdíly v časových pásmech, které výrazně komplikují vzájemnou komunikaci až po udržení určité jiskry, která každý vztah doprovází zejména v začátcích. Není se čemu divit, ale vztah na dálku vyžaduje opravdu tvrdou práci a trpělivost na obou stranách. O to víc, jakmile se začne blížit svátek svatého Valentýna, pro dvojice, které se nachází ve vztahu na dálku může být tohle zamilované období plné lásky spíše stresující než potěšující. Při sledování všech těch šťastných párů, které kráčejí ruku v ruce se mohou objevit nepříjemné pocity smutku a zoufalství. Chvíle, kdy vám vzdálenost přijde ještě delší a čas pomalejší. Ale nevěšte hlavu! S trochou kreativity a plánování si můžete užít tento Valentýn stejně romanticky a nezapomenutelně jako běžné páry kolem vás. V dnešním článku vám představíme několik rad a tipů, jak oslavit svátek svatého Valentýna s vaší drahou polovičkou, která se nachází desítky nebo stovky kilometrů od vás. Načerpejte inspiraci a získejte naději, že když se chce, dokážete opravdu všechno!

 

Pošlete květiny

Nemůžeme začít ničím jiným, než je zaslání květin. Doručování květin pomocí květinových kurýrů a online květinářství existuje všude na světě! V závislosti na destinaci doručení zvolte kurýrní službu a potěšte vaši drahou polovičku krásnou kyticí přesně podle jejich představ. Snažte se zvolit co nejvíce personalizovanou kytici, abyste ukázal, jak moc dobře ji znáte. Vyberte její oblíbené květy nebo alespoň kytici v její oblíbené barvě. Mnoho lidí má Valentýna spojeného pouze s rudými růžemi, které jsou sice považovány za nejromantičtější květiny, nicméně pokud zvolíte druh, který je jejímu srdci nejbližší, neuděláte chybu. Naopak budete vyčnívat mezi záplavou kytic červených růží. A to se cení dvojnásob!

 

 

Domluvte si konkrétní čas

Pokud se každý z vás nachází v jiné časové zóně, sjednejte si čas, který bude oběma vyhovovat dostatečně dopředu. Při delších vzdálenostech je opravdu důležité a někdy složité vychytat čas, který bude vyhovovat vám oběma. Proto se neostýchejte zeptat i několik týdnů dopředu, abyste s tím oba opravdu počítali a nic nebo nikdo nemohl váš čas narušit.  A hlavně si v den setkání pohlídejte čas, abyste se nepřipojili pozdě!

 

Domluvte si Skype večeři

Ačkoliv to nezní nijak honosně, i taková společná večeře přes Skype má něco do sebe. Letos vynechejte luxusní večeři v restauraci, které tak i tak nebudou možné a uspořádejte si vlastní, soukromou večeři přes Skype. Pokud se v kuchyni necítíte dostatečně dobře, nemusíte se trápit přípravovou jídla a pro co nejautentičtější atmosféru si můžete objednat přes kurýra stejnou kuchyni. Ať už jste milovníky asijské, italské nebo francouzské, věříme, že si vyberete přesně podle vaší chuti. Pokud vaše společná oblíbená restaurace rozváží, můžete zvolit právě tu! Pokud chcete navodit opravdu romantickou atmosféru, můžete si přichystat krásně prostřený stůl, doplněný o svíčky a květiny, abyste navodili opravdovou sváteční a romantickou atmosféru. A nezapomeňte na dezert, aby vaše stolování bylo co nejdelší!

 

Překvapte ji vzpomínkovou prezentací

Určitě máte spoustu společných vzpomínek, které jste stihli zachytit pomocí fotografií nebo videí. Nechejte proniknout vaše kreativní já a připravte vaší milované překvapení v podobě společného videa, ve které ji ukážete, jak moc vám chybí a kolik společných a krásných chvilek jste společně už prožili. Díky videu si připomenete společné dovolené a příběhy, které jste si z nich odnesli, proto můžete společně zavzpomínat nebo dokonce naplánovat další společné cesty a dobrodružství, kterých není nikdy dost.

 

Pošlete jí dočasnou náhradu

Ačkoliv je těžké se přenést přes fakt že spolu nemůžete být, můžete jí alespoň poslat za vás drobnou náhradu v podobě obřího plyšáka! Prozkoumejte nabídky na internetu a pošlete na její adresu plyšového kamaráda. Uvidíte, že bude velmi mile překvapena. Plyšáci nejsou jenom hračky pro děti, ale také pro dospělé. Každému chybí společný kontakt a objetí, zkuste jí ho alespoň trochu nahradit plyšákem, který jí vás bude připomínat a kdykoliv se objeví myšlenky smutku a stesku, bude si moc plyšáka pořádně pomačkat.

 

Udělejte si nejen krásný den, ale celý měsíc

Proč se omezovat pouze na jeden jediný den? Zkuste si užít celý měsíc a dopřejte si víc, než je běžné. Vaši drahou můžete rozmazlovat postupně. Začátkem měsíce ji můžete překvapit plyšovým kamarádem, v průběhu si můžete dát společný online oběd, další týden pošlete romantické přání a na svatého Valentýna květiny. Je škoda si nechávat všechna překvapení na jeden den, když můžete dělat radost na víckrát. A jak už všichni víme, ženy překvapení milují.

 

Probuďte ji zamilovanou hlasovou zprávou

Předtočte si zamilovanou hlasovou zprávu nebo video se kterou ji probudíte na den svatého Valentýna. Vyjádřete vaše emoce a pocity přesně tak, jak je cítíte. Probudit se do nejzamilovanějšího dne v roce s krásnou zprávou od vašeho nejmilovanějšího je zkrátka vrchol romantiky.

 

Vidíte? I přes vzdálenost a nepřející dobu pro setkávání existuje nespočet nápadů, jak si udělat krásného Valentýna. I přesto, že fyzický kontakt je nenahraditelný a cítit, držet nebo prostě mít jen tak po boku vaši milovanou je k nezaplacení, věříme že si Valentýna společně užijete i přes dálku, která vás odděluje. Vždy mějte na mysli ten den, kdy nutná vzdálenost skončí a vy už budete jenom a jenom spolu.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

PETI

PETI
láska

ZORA

ZORA

KALIN

KALIN

ALANIS

ALANIS

ALENKA

ALENKA

ALEX

ALEX

AFNE

AFNE

ANDY

ANDY

COKY

COKY

ANIKA

ANIKA
Neprodejné

EVRIL

EVRIL

AURORA

AURORA

KONE

KONE

BEBI

BEBI
Neprodejné

RONY

RONY

SUMI

SUMI

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATARINA

KATARINA

TOLI

TOLI

WHITE

WHITE

KUKI

KUKI

DEBIE

DEBIE

DIDI

DIDI

SULI

SULI

EMI

EMI

COLY

COLY

VIVI

VIVI

PAULA

PAULA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EVELYN

EVELYN
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽE MIX

RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ 3 BARVY

MIX RŮŽÍ 3 BARVY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

TAMI

TAMI

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ
láska

NORY

NORY

TAMARA

TAMARA

KAJA

KAJA

KODI

KODI

EVA

EVA

STIL

STIL

LUCIA

LUCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Nejkrásnější květiny pro vánoční dekorace

Nejkrásnější květiny pro vánoční dekorace

Jaké květiny použít pro vánoční dekorace

Všichni si chceme během svátečního období vyzdobit domovy podle svých představ. Mnozí z nás se právě na krásné vánoční období těší po celý rok. Květiny jsou jedním z darů přírody, které nám mohou pomoci zpestřit vánoční chvíle. Zima je navíc obdobím, kdy si dlouhé dny plné šedi, bílé temnoty nebo naopak dlouchých večerů je potřeba trochu rozjasnit a právě proto vánoční kytice a dekorace mohou být ještě více oslnivější díky kontrastnímu aranžmá barevných květin. Stejně jak milujeme tradiční barvy Vánoc v podobě zelené, červené, zlaté nebo bílé, rádi dáme prostor i ostatním zářivým barvám, u kterých není důvod se jich bát. V dnešním článku si představíme několik květin, které jsou ideální pro aranžování dokonalé vánoční květinové výzdoby.

Číst celé
Jak bezpečně přepravovat květiny autem

Jak bezpečně přepravovat květiny autem

Přeprava květin autem

V dnešním článku se budeme po nějaké době věnovat péči o květiny, konkrétně vám odhalíme tipy a triky, jak bezpečně přepravit květiny a zajistit, že jejich život neskončí předčasně jeom díky naší nešikovnosti nebo neznalosti. Pokusíme se vám předat tipy na to, jak bezpečně přepravit vaše kytice a květinové dekorace z bodu A do bodu B a přitom zachovat krásu vašich květin. Každý z nás už určitě někdy zažil stres spojený s převážením kytic a květinových dekorací. Pokud nemáte po ruce parťáka, který by se vám o kytici během jízdy postaral i běžná cesta autem může být často skutečnou výzvou.

Číst celé
Pokojovky pro každou osobnost

Pokojovky pro každou osobnost

Jak vybrat pokojovku pro své přátele

 

Pokojové rostliny jsou ideálním dárkem. Pokud jí navíc budete věnovat pozornost a starat se o ni se svým nejlepším svědomím, můžete si být jistí, že se vám odvděčí dlouhým životem, kdy vám bude dělat nejen estetickou, ale také psychickou radost.

Při správném zacházení se může darované pokojovce dařit dlouhá léta, nejen že rozzáří domov a stane se dokonce součástí rodiny. Správně vybraná pokojovka je opravdu dárek, se kterým můžete velmi potěšit i překvapit! Darováním pokojové rostliny se dá těžko něco pokazit, ale i v tomto případě je možné udělat ještě něco extra navíc. Ptáte se co? Co takhle zkusit do výběru konkrétní rostliny zohlednit také osobnost příjemce a jeho zájmy. Pokud tedy hledáte dokonalý dárek v podobě pokojové rostliny, zvažte následující možnosti, které jsme si pro vás připravili.

Číst celé