RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nejlepší květiny pro oslavu přátelství

Tipy na květiny pro vaše přátele

 

Od tulipánů až po chryzantémy! Máme pro vás další článek, který se zaměřuje na jazyk květin a na jeho sílu. V dnešní uspěchané době to platí dvojnásob! Je velmi snadné brát přátele jako samozřejmost, jako někoho na koho se můžeme vždy spolehnout a kdo tu pro nás vždy bude. Ovšem čas od času je dobré vaše přátelství upevnit a věnovat mu větší pozornost. Nejen že váš vztah bude pevnější, ale rozhodně tím vaše přátele příjemně překvapíte, potěšíte a uděláte jim den krásnější. Mezinárodní den přátelství dle OSN připadá na 30. července, ale například v USA se den přátelství slaví v první srpnovou neděli. Nemusíte nutně čekat na den přátelství nebo na jiný speciální den, naopak bude mnohem krásnější, pokud vaše přátele převapíte v den, kdy to nečekají. Zajděte na kávu, pivo nebo klidně jenom na procházku a překvapte je krásnou kyticí, která krásně vyzdvihne zájem o vaše vzájemné vztahy s přáteli.

 

Sedm květin pro vaše přátelství


Alstromérie

Alstromérie známá také jako peruánská lilie symbolizuje silné pouto mezi dvěma lidmi, které dosahuje nevídaných možností a vzájemného pochopení. Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří mají po boku skutečného přítele, který je pro ně zároveň velkou inspirací a motivací, věnujte mu kytici složenou z alstromerií. Oslavte sílu vašeho vzájemného přátelství pomocí květiny, která pochází z chladných, horských oblastí Jižní Ameriky a její vytrvalost bude dokonale odrážet váš vzájemný vztah. Alstromérie patří mezi oblíbené řezané květiny, ale také jako zahradní potěšení. Jejich jemné květy jsou v dostání v mnoha různých barvách a kvetou pravidelně každé léto a podzim.

 

Chryzantémy

Chryzantémy mají nespočet významů, které se liší různě v závislosti na konkrétní zemi. Mezi nejčastější symboly však patří optimismus, radost, dlouhověkost a pozitivita, tedy všechny kladné vlastnosti, bez kterých by se opravdové přátelství rozhodně nemělo obejít! Věnujte kytici plnou chryzantém vaší kamarádce nebo kamarádovi na oslavu šťastného přátelství, které má ještě dlouhou budoucnost. Většina druhů chryzantém pochází z východní Asie, kde se začaly pěstovat už od roku 1500 př.n.l. a jejich obliba trvá dodnes. Chryzantémy se často prodávají jako letničky na podzimní období, ovšem jejich krásu můžete obdivovat už na jaro.

 

Žluté růže

Neexistuje symboličtější květina pro oslavu přátelství, než jsou právě žluté růže. Žluté růže jsou známým symbolem přátelství, štěstí a nových začátků, jsou tedy dokonalým způsobem jak obnovit přátelské vztahy. Pokud máte kamaráda nebo kamarádku, se kterým jste se už dlouho neviděli, překvapte ho kyticí plnou voňavých žlutých růží, které budou krásným uznáním a poděkováním za dlouhá léta, co se znáte. Žluté růže jsou skvělým způsobem jak vašim kamarádům ukázat, že vám na vašem přátelství skutečně záleží a doufáte, že bude ještě dlouhou dobu pokračovat.

 

Slunečnice

Jasné žluté slunečnice vykouzlí úsměvy kdykoliv během roku. Jejich květinové hlavy otáčející se za sluncem jsou považovány za symbol úcty a loajality, tedy vlastností, bez kterých se žádné skutečné přátelství neobejde. Pošlete kytici zářivých slunečnic člověku, který je pro vás skutečnou oporou a vzájemným podporovatelem v každé složité situaci. Neexistuje snad pozitivnější kytice, než právě ta slunečnicová!

 

Růžové tulipány

Růžové tulipány jsou skvělým způsobem jak symbolizovat váš vděk a náklonnost vašim přátelům. Růžový tulipán je nádherným symbolem pro přátelství, které umocňuje jeho výjimečnost. Jemná růžová barva je vhodnou barvou pro přátelské nebo rodinné vztahy, neskrývá v sobě žádný romantický podtón ani skryté významy, proto se nemusíte bát, že váš počin bude vyložen nějak jinak, než jste zamýšleli. Zejména u přátelství mezi mužem a ženou.

 

Narcis

Veselé žluté narcisy v sobě nesou naději a pozitivitu nových začátků, radosti a štěstí. Tyto veselé jarní květiny jsou dokonalým dárkem k oslavě nového přátelství nebo jako příjemné překvapení pro vaše kamarády, které čeká v jejich životě něco nového. Narcis můžete navíc věnovat více způsoby. Buďto jako krásné řezané květiny, nebo jako květiny v květináči, záleží pouze na vašich preferencích. Narcis pochází původně z oblasti severní Evropy a u nás se začínají objevovat pokaždé s přicházejícím jarem. Patří mezi první jarní vlaštovky, které jsou jasným signálem, že jaro je za dveřmi.

Cínie

Veselé a barevné cínie dokážou rozzářit nejen vaši zahradu, ale také každou kytici! Jsou dokonalou volbou jako kytice přátelství. Jejich velkou výhodou je schopnost kvést dále i poté, co jsou nařezány do kytice. Cínie symbolizují vytrvalost, náklonnost a přátelství. Kytice cinií za vás sdělí zprávu, že je pro vás vaše kamarádství důležitou součástí v životě a záleží vám na něm. Cínie mají svůj původ v Mexiku, Jižní Americe a na jihozápadě USA.

 

Potěšte vaše nejbližší přátele kyticí plnou čerstvých květin, které v sobě nesou symboliku přátelství a vzájemného pochopení. Přátelství bychom rozhodně neměli považovat za samozřejmost. Měli bychom o něj pečovat a nezapomínat na naše nejbližší. Zamyslete se kdy naposledy jste něco udělali pro vaše kamarády a překvapte je kyticí přátelství.

 

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

PETI

PETI
láska

ZORA

ZORA

KALIN

KALIN

ALANIS

ALANIS

ALENKA

ALENKA

ALEX

ALEX

AFNE

AFNE

ANDY

ANDY

COKY

COKY

ANIKA

ANIKA
Neprodejné

EVRIL

EVRIL

AURORA

AURORA

KONE

KONE

BEBI

BEBI

RONY

RONY

SUMI

SUMI

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATARINA

KATARINA

TOLI

TOLI

WHITE

WHITE

KUKI

KUKI

DEBIE

DEBIE

DIDI

DIDI

SULI

SULI

EMI

EMI

COLY

COLY

VIVI

VIVI

PAULA

PAULA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EVELYN

EVELYN
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽE MIX

RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ 3 BARVY

MIX RŮŽÍ 3 BARVY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

TAMI

TAMI

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ
láska

NORY

NORY

TAMARA

TAMARA

KAJA

KAJA

KODI

KODI

EVA

EVA

STIL

STIL

LUCIA

LUCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Zlepšete si náladu květinami

Zlepšete si náladu květinami

Květiny pro lepší náladu

Všichni jistě víme, že květiny a rostliny jsou zelení léčitelé. V jejich roztomile jemným okvětních lístcích skrývají neskutečnou sílu a tajemství jak zlepšit náladu nejen obdarovanému, ale všem v jejich okolí. Navíc i takové květiny mohou mít zásadní dopad na naše zdraví - snížit stres a pomoc při hledání duševního klidu. Zdá se vám to neuvěřitelné? Je to skutečně tak jednoduché jak to zní? Pořídit si řezané květiny do vázy a najednou zapomenout na všechny problémy? Možná ne doslova, nicméně květiny mají skutečně výrazný dopad nejen na vaší náladu, ale také na vaše prostředí a tím pádem i na vaše okolí, ve kterém žijete.

Číst celé
Elegantní podzimní nevěsta

Elegantní podzimní nevěsta

Tipy pro podzimní nevěstu

Po jasu a živých barvách léta je s přicházejícím podzimem na čase zjemnit nejen květiny, ale celkově barvy i aranžmá do jemnějších tónů podzimu. Přinést si alespoň trochu tepla pomocí hřejivých podzimních barev a využít toho, co podzim nabízí skutečně na maximum. Nebojte se experimentovat s různými druhy bobulí, ovocem, sezónními listy, které vám naopak poskytnou zcela nové možnosti a přidají zajímavé textury a charakter pro všechny svatební květiny. Zde vám přinášíme hned několik inspirativních nápadů, kterými se můžete nechat inspirovat při výběru správného aranžmá pro vaši svatbu. Zaměřili jsme se zejména na svatební dekorace a nevěsty, které jsme se co nejvíce snažili sladit do podzimních barev a tónů.

Číst celé
Význam barevnosti květin při věnování

Význam barevnosti květin při věnování

Co znamenají barvy u květin

 

Květiny jsou považovány za jeden z nejoblíbenějších dárků po celém světě. Zatímco někteří je mohou považovat za přeceňované, jiní je naopak milují a nedají na ně dopustit. Jejich bezesporou výhodou je rozhodně jejich široká nabídka. Od různých barev, velikostí až po různorodost jednotlivých druhů máte vždy skutečně z čeho vybírat. Květiny navíc mají obrovský význam a každý druh má také svoji vlastní symboliku. Pokud se rozhodnete květiny věnovat, je nutné dbát na jejich kvalitu, protože ne všechna květinářství si kladou za cíl prodávat kvalitní květy, které vydrží co nejdéle. U toho se u nás ve Flora květiny skutečně bát nemusíte, protože právě kvalita květin je naše hlavní poselství. Každá příležitost si žádá trochu odlišnou květinu. Jiný druh, nebo jiné barevné provedení. V dnešním článku si představíme nejtradičnější barevné kombinace, se kterými můžeme potěšit naše blízké! Dnešní článek je věnován všem, kteří si nejsou jistí jaké barvy květin vybrat pro konkrétní situaci, abyste si už nikdy nemuseli lámat hlavu nad tím, zda je vaše volba vhodná, či nikoliv.

Číst celé