RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

luční a zahradní kytice

Uvažte si pugét z toho, co najdete na zahradě

Jaro je nádherné, takřka dech beroucí období. V současné době to všude kvete všemi barvami, určitě i vy na zahradě najdete mnoho krásných květin, které dělají vaši zahradu jedinečnou. Pokud milujete mít na jídelním či konferenčním stole nějakou květinu či rovnou kytici, uvažte ji právě z květin na vaší zahradě. Jaké druhy květin rostou na zahradě vám?

Mnohé květiny na naší zahradě vyrostou neplánovaně, většina ptáků totiž semínka jednotlivých květin roznáší po okolí. Aniž byste je zasadily, mohou vyrůst na vaší zahradě například dech beroucí tulipány.

Květiny, které si zasazujeme, jsou například růže, jež si sázíme především na podzim nebo brzy z jara. Také jsme si oblíbili lilie, kterým se na zahradách vážně daří. Nesmíme zapomenout ani na jiřiny či na astry, což jsou květiny, které zahradu rozzáří všemi barvami duhy.

 

Jak bude vypadat váš pugét?

V současné době jsou populární zejména kytice, které vypadají jako luční kvítí, tudíž květiny do zahrady jsou ideální do

těchto kytic. Pokud je doplníte o nějakou zeleň, která vám na zahradě roste, či o nějakou oves, pugét bude naprosto perfektní.

Vázat kytici zvládne každý

Pokud si říkáte, že nejste na vázání květin odborník, nevěste hlavu. Každý se to musel naučit, navíc to není nic těžkého, jenom to chce upustit uzdu své fantazii. Kytici při vázání držte v levé ruce, pokud jste pravák, nebo v pravé ruce, pokud jste levák. S jednotlivými květinami si různě manipulujte, nikdy je nedržte křečovitě a moc pevně, lépe se s nimi bude pracovat. Pokud jste s nějakou kombinací spokojeni, klidně si ji průběžně svazujte, aby se vám kytice nerozpadla.

Nebojte se kromě zeleně zakomponovat i různé doplňky například v podobě peříček. Jak jsme zmínili, u vázání kytic je důležitá kreativita.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

BENY

KAMI

LARY

GUDI

ALSTROMERIE

LONA

LUČNÍ KYTICE 1

LUČNÍ KYTICE 3

LUČNÍ KYTICE 4

OZZY

SUDY

FREZIE + EUSTOMA

DANDY

LORI

FANNY

SANTINY + FREZIE

KYTICE EUSTOMY

CHRYZANTA

KATE

INNA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Květiny na první rande

Květiny na první rande

Okouzlil vás někdo a chcete mu to dát najevo květinou?

Krásné teplé počasí a dlouhé dny volají po více času stráveném venku, ať už s našimi přáteli či rodinou. Přátele máte, ale nějaká ta láska vám chybí?

Pro mnohé je možná především toto období roku, kdy objevují nové lásky, začínají nové vztahy, které v tomto romantickém období kvetou spolu s okolní přírodou.

Začátek nového vztahu je choulostivé období. Tradičně se na první rande chodilo s kyticí, takto pánové běžně projevovali svou náklonnost vůči někomu mimořádnému. Nicméně, zvyky se mění a toto gesto již dávno nezaručuje, že s kytkou uděláte pozitivní dojem.

 

 

 

Číst celé
Květiny a umění

Květiny a umění

Nejfantastičtější květinová výtvarná díla historie

Umění a květiny jsou téměř nerozlučná kombinace. Obrazy květin existovaly téměř od vzniku umění, jako formy lidského vyjádření. Přesto, že historie obrazů s květinami je dlouhá a takových obrazů visí v galeriích po celém světě nespočet, pro účel tohoto článku jsme udělali užší přehled. Vybrali jsme 7 uměleckých děl zobrazujících květiny, které podle nás dominují nad těmi ostatními se stejnou tématikou.

A bez dalšího zdržování, nehledě na důležitost pořadí, se můžeme na náš výčet historicky oblíbených obrazů podívat. 

Číst celé
Květinové hotely

Květinové hotely

Nejkrásnější květinové hotely na světě

Pokud milujete květiny, tento článek je pro vás. Pokud milujete květiny a cestování, platí totéž a asi vás zajímá, co mají tyto dvě věci společného. Zajímavé při tom je, že pro to, abyste mohli užívat přírodní krásy, nemusíte chodit nikam ven.

Stačí si při vašich cestám zabukovat jeden z následujících hotelů, od Bombaje, přes Manhattan až po Monako a zažít jedny z nejelegantnějších a bohatých květinových expozic na světě, a to kdykoliv v průběhu roku.

Těchto 11 hotelů vás při vašem pobytu zaručeně oslní:

Číst celé