RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

luční a zahradní kytice

Uvažte si pugét z toho, co najdete na zahradě

Jaro je nádherné, takřka dech beroucí období. V současné době to všude kvete všemi barvami, určitě i vy na zahradě najdete mnoho krásných květin, které dělají vaši zahradu jedinečnou. Pokud milujete mít na jídelním či konferenčním stole nějakou květinu či rovnou kytici, uvažte ji právě z květin na vaší zahradě. Jaké druhy květin rostou na zahradě vám?

Mnohé květiny na naší zahradě vyrostou neplánovaně, většina ptáků totiž semínka jednotlivých květin roznáší po okolí. Aniž byste je zasadily, mohou vyrůst na vaší zahradě například dech beroucí tulipány.

Květiny, které si zasazujeme, jsou například růže, jež si sázíme především na podzim nebo brzy z jara. Také jsme si oblíbili lilie, kterým se na zahradách vážně daří. Nesmíme zapomenout ani na jiřiny či na astry, což jsou květiny, které zahradu rozzáří všemi barvami duhy.

 

Jak bude vypadat váš pugét?

V současné době jsou populární zejména kytice, které vypadají jako luční kvítí, tudíž květiny do zahrady jsou ideální do

těchto kytic. Pokud je doplníte o nějakou zeleň, která vám na zahradě roste, či o nějakou oves, pugét bude naprosto perfektní.

Vázat kytici zvládne každý

Pokud si říkáte, že nejste na vázání květin odborník, nevěste hlavu. Každý se to musel naučit, navíc to není nic těžkého, jenom to chce upustit uzdu své fantazii. Kytici při vázání držte v levé ruce, pokud jste pravák, nebo v pravé ruce, pokud jste levák. S jednotlivými květinami si různě manipulujte, nikdy je nedržte křečovitě a moc pevně, lépe se s nimi bude pracovat. Pokud jste s nějakou kombinací spokojeni, klidně si ji průběžně svazujte, aby se vám kytice nerozpadla.

Nebojte se kromě zeleně zakomponovat i různé doplňky například v podobě peříček. Jak jsme zmínili, u vázání kytic je důležitá kreativita.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

BENY

KAMI

LARY

GUDI

ALSTROMERIE

LONA

LUČNÍ KYTICE 1

LUČNÍ KYTICE 3

LUČNÍ KYTICE 4

OZZY

SUDY

FREZIE + EUSTOMA

DANDY

LORI

FANNY

SANTINY + FREZIE

KYTICE EUSTOMY

CHRYZANTA

KATE

INNA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Něco o čokoládě a dárkové koše

Něco o čokoládě a dárkové koše

Historie čokolády

Dávání a dostávání čokolády k mimořádným událostem jako jsou například narozeniny nebo den zamilovaných (sv. Valentýn) je jistě vždy luxusním překvapením, ale přemýšleli jste někdy, jak tato tradice vlastně začala?

Na základě malého průzkumu a pátrání po odpovědi se zjistilo, že za darováním čokolády je více historie, než jste si možná kdy dokázali představit.

Číst celé
Sušené květy

Sušené květy

Jak nejlépe usušit květinu - tip na dárek

Léto nám končí a s ním se pomalu stahuje i příroda, květiny začínají jedna po druhé odkvétat. I když nám má podzim stále co nabídnout, co se květinové krásy týče, i tak nám začínají zahrádky pomalu zet prázdnotou.

Jak si zachovat krásu řezaných nebo lučních květin déle? Usušíme je... Pokud se navíc cítíte tvořivý a chcete někomu udělat radost květinou na jiný způsob, vlastnoručně vyrobené svíčky s květinovým vzorem překvapí jistě dvojnásob.

Číst celé
Květina pro ženu

Květina pro ženu

Jakou květinu darovat ženě

Rozhodnutí darovat ženě květinu, je jistě dobré rozhodnutí. Ale těch květin – existuje jich taková spousta a ta široká paleta barev, o snad nekonečných forem aranžmá ani nemluvě. A v neposlední řadě jsou tady ženy a každá z nich je úplně jiná… některé mají rády jednoduchost, některé zbožňují barevnost nebo různorodost.

Věříme tak, že výběr nemusí být zrovna snadný.

Každý muž má v životě žen hned několik – v první řadě jeho máma, pak přítelkyně/ partnerka nebo již manželka, u některých sestra, dcera, velmi dobrá kamarádka či kolegyně, někdy i ty neoficiální…Tak jak na to, aby všechny ty ženy v mužově životě, byly spokojené, když už se ke květinovému dárku muž odhodlá? Vyznat se v ženách je oříšek, a co teprve v květinách?

 

Číst celé