RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytice a barvy na vaší svatbě

Jak sladit barvy a kytici na vaší svatbě?

Výběr té správné svatební kytice a vůbec barvy svatby, může často vyvolat spoustu stresu. Přece jen, svatba je den, na který se těšíte celý svůj život a tak nějak doufáte že bude perfektní a přesně podle vašich představ. Mnoho párů se na svatební barvě neshodne, ovšem od toho jsme tady my, abychom vám poradili jak vybrat tu správnou a jedinečnou barvu pro váš den D!

 

Barevná sladěnost a harmonie dodá vaší svatbě koordinovaný vzhled. Nádherně dokáže podtrhnout celkovou atmosféru svatby a i ten nejmenší detail bude stát za povšimnutí. Díky barevné sladěnosti a harmonii se každý host na vaší svatbě bude cítit spokojený a uvolněný. Kdy začít přemýšlet o barevné svatební kombinaci? Na co nezapomenout a co vzít v potaz u výběru svatební kytice? Přesně to se dozvíte v dnešní článku!

 

Místo a jeho atmosféra

Místo a celková atmosféra a styl svatby je otázka, na kterou byste si měli odpovědět hned ze začátku celého rozhodování. Bude vaše svatba spíše formální nebo akční a uvolněná? Bude se konat v kostele, na louce, na radnici nebo na zámku? Požadujete po hostech dress code, nebo to necháte na jejich svobodném rozhodnutí? Možná se vám tyto otázky zdají být banálními, ale opak je pravdou. Představte si, že se rozhodnete pro svatbu ve fialové barvě a povinném dress codu - opravdu si myslíte že všichni hosté mají ve skříni košile v barvě fialek? Při rozhodování se pro vyvolenou svatební kombinaci je dobré zvážit vaše požadavky. Pokud jste nároční jak na místo i na hosty, je dobré se držet těch nejzákladnějších barev, které má ve skříni snad každý.

 

Držet se jednoduchosti nebo zvolit výrazný kontrast?

Aranžování a celkový výběr květin může mít významný vliv na celkovou atmosféru vašeho dne. Klíčem k elegantnímu květinovém aranžmá pro vaši svatbu je jednoduchý. Buďto vaše květiny budou korespondovat se zbytkem výzdoby, nebo naopak budou jasným kontrastem. Pokud je vaším snem klasická bílá svatba, plná romantiky, můžete se držet bílých lilií plných nevinnosti nebo ji naopak trochu zdivočit rudými růžemi, které přinesou smyslnost a záhadnou romantiku. Pokud zvolíte květiny výraznějších barev, berte v potaz že mohou odtrhnout pozornost od zbylých detailů například na vašich šatech, proto je dobré vzít v potaz všechny jednotlivé detaily. Mezi nejoblíbenější barvy svatební kytice patří bílá, krémová, vínová a červená

 

Nebojte se vyzkoušet barevný vzorník

Nelekejte se, barevný vzorník se nepoužívá pouze pro barvy na stěnu, ale je výborným pomocníkem také pro ten správný výběr svatebních barev a vytvoření ideální barevné harmonie. Můžete si na něm krásně znázornit jak fungují například kontrastní barvy a podle toho se rozhodnout, zda je to pro vás ta správná volba či nikoliv. Například bílé květy s různými odstíny zelené fungují opravdu skvěle a ke všemu působí opravdu přirozeně! Dokážou spolu vytvořit elegantní, ale zároveň svěží a uklidňující kombinaci. Pokud tedy plánujete svatbu v přírodě s jemnými dekoracemi, volba bílé a zelené je pro vás tou správnou.

 

Svatba v létě či v zimě?

Dbejte také na výběr ročního období. Pro svatby konané v létě bude mnohem snadnější a levnější sehnat květiny všech barev a to i přímo z lokálních zdrojů. Protože sehnat například pivoňky v prosinci, může být lehce nadlidský úkol nebo naopak položka, která se se svou cenou může vyšplhat do astronomických výšin. Pokud tedy toužíte po svatbě plné pivoněk, kopretin, šeříků či s vůní kosatců - ujistěte se, že je právě jejich sezóna a jsou snadno k sehnání. Pro zimní svatby je nejlepší volba květin, které jsou k dostání celoročně.

 

Se svatební kyticí a celkovými barvami svatby se pojí mnoho otázek, doufáme že jsme vám pomohli odpovědět alespoň na některé z nich a usnadnit vám tím vaše rozhodování.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

PETI

PETI
láska

ZORA

ZORA

LILI

LILI

ALANIS

ALANIS

ALEX

ALEX

AFNE

AFNE

ANDY

ANDY

COKY

COKY

EVRIL

EVRIL

AURORA

AURORA

BEATA

BEATA
láska

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KAMI

KAMI

LARY

LARY

SELI

SELI

TOLI

TOLI

WHITE

WHITE

DEBIE

DEBIE

JULI

JULI

KYTICE SLUNEČNIC

KYTICE SLUNEČNIC
Neprodejné

DIDI

DIDI

DURI

DURI

HOLA

HOLA
Neprodejné

EMI

EMI

COLY

COLY

ADISON

ADISON

ANDROMEDA

ANDROMEDA
Neprodejné

TIMEA

TIMEA
Neprodejné

AMELIA

AMELIA
Neprodejné

SUNNY

SUNNY
Neprodejné

SCARLETT

SCARLETT
Neprodejné

PAULA

PAULA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ 3 BARVY

MIX RŮŽÍ 3 BARVY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ
láska

NORY

NORY

VIVI SET 2

VIVI SET 2

VIVI SET 3

VIVI SET 3

TAMARA

TAMARA

KAJA

KAJA

KODI

KODI

EVA

EVA

STIL

STIL

DAFE

DAFE
Neprodejné

KAROL

KAROL

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Nejkrásnější květiny pro vánoční dekorace

Nejkrásnější květiny pro vánoční dekorace

Jaké květiny použít pro vánoční dekorace

Všichni si chceme během svátečního období vyzdobit domovy podle svých představ. Mnozí z nás se právě na krásné vánoční období těší po celý rok. Květiny jsou jedním z darů přírody, které nám mohou pomoci zpestřit vánoční chvíle. Zima je navíc obdobím, kdy si dlouhé dny plné šedi, bílé temnoty nebo naopak dlouchých večerů je potřeba trochu rozjasnit a právě proto vánoční kytice a dekorace mohou být ještě více oslnivější díky kontrastnímu aranžmá barevných květin. Stejně jak milujeme tradiční barvy Vánoc v podobě zelené, červené, zlaté nebo bílé, rádi dáme prostor i ostatním zářivým barvám, u kterých není důvod se jich bát. V dnešním článku si představíme několik květin, které jsou ideální pro aranžování dokonalé vánoční květinové výzdoby.

Číst celé
Jak bezpečně přepravovat květiny autem

Jak bezpečně přepravovat květiny autem

Přeprava květin autem

V dnešním článku se budeme po nějaké době věnovat péči o květiny, konkrétně vám odhalíme tipy a triky, jak bezpečně přepravit květiny a zajistit, že jejich život neskončí předčasně jeom díky naší nešikovnosti nebo neznalosti. Pokusíme se vám předat tipy na to, jak bezpečně přepravit vaše kytice a květinové dekorace z bodu A do bodu B a přitom zachovat krásu vašich květin. Každý z nás už určitě někdy zažil stres spojený s převážením kytic a květinových dekorací. Pokud nemáte po ruce parťáka, který by se vám o kytici během jízdy postaral i běžná cesta autem může být často skutečnou výzvou.

Číst celé
Pokojovky pro každou osobnost

Pokojovky pro každou osobnost

Jak vybrat pokojovku pro své přátele

 

Pokojové rostliny jsou ideálním dárkem. Pokud jí navíc budete věnovat pozornost a starat se o ni se svým nejlepším svědomím, můžete si být jistí, že se vám odvděčí dlouhým životem, kdy vám bude dělat nejen estetickou, ale také psychickou radost.

Při správném zacházení se může darované pokojovce dařit dlouhá léta, nejen že rozzáří domov a stane se dokonce součástí rodiny. Správně vybraná pokojovka je opravdu dárek, se kterým můžete velmi potěšit i překvapit! Darováním pokojové rostliny se dá těžko něco pokazit, ale i v tomto případě je možné udělat ještě něco extra navíc. Ptáte se co? Co takhle zkusit do výběru konkrétní rostliny zohlednit také osobnost příjemce a jeho zájmy. Pokud tedy hledáte dokonalý dárek v podobě pokojové rostliny, zvažte následující možnosti, které jsme si pro vás připravili.

Číst celé