RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květinová barevná svatební inspirace

Barevná inspirace pro svatby

 

Svatba je skutečně významnou událostí v životě každé ženy a muže. Malujeme si ji v našich představách už od samotného dětství, kdy si představujeme, jaké šaty bychom si přáli, které květiny zvolíme do naší jedinečné svatební kytice anebo taky co dobrého se bude podávat na svatební hostinu. Všechny tyto představy a otázky jsou naprosto přirozené a zároveň vyžadují spoustu plánování a promyšleného načasování. V dnešní době, kdy má člověk tolik možností se může cítit trochu ztracený při výběru a volbě svatebních barev, aby vše dokonale ladilo. My se vám v dnešním článku pokusíme pomoci při jejich výběru a usnadnit vám tím jednu položku z nekonečného listu povinností. Přinášíme inspiraci barevných kombinací, které jsou prověřené dlouhá léta spokojenými manželskými páry. Dokonalá kombinace barev může být skutečně základem úspěchu a zároveň vám může usnadnit spoustu starostí. Pojďte se společně s námi podívat na zajímavé barevné kombinace, a možná vám některá z nich padne do oka.

 

Broskvová a smetanová

Broskvová barva patří mezi oblíbené pastelové barvy, která je na jednu stranu svěží, letní a plná života, ale zároveň stále jemná a nenásilná barva vhodná do svatebních aranžmá. Broskvová barva v sobě nese jemný romantický nádech a je skvělou variantou, pokud například netoužíte po staré známé růžové. Chcete-li vzdušný a zajímavý design, vhodnou volbou budou například koketní pivoňky, zahradní růže nebo alternativně klasické broskvové růže. Zkuste se poohlédnout po zajímavějších druzích, které mají například více strukturované okvětní lístky místo staré známé klasiky. Díky zajímavějším druhům získáte tak neotřelý vzhled květin, a navíc méně známější druhy často ani nevypadají jako klasické růže, což může být příjemným překvapením i pro vše hosty. Broskvová barva je tedy skvělou, nenásilnou variantou pro váš svatební den. V kombinaci s jemnou krémovou barvou vytvoří skvělé duo, které bude dokonale fungovat.

 

Zábavná hra více barev

Letní svatby jsou ideální příležitostí, kdy můžete upustit trochu vaší kreativity a nikomu to nebude připadat zvláštní nebo nevhodné. Léto je ideálním obdobím pro barvy nejen díky teplému počasí, ale taky díky široké nabídce květinových druhů. Nebojte se tedy zářivějších, barevnějších dekorací. Nemusíte se nutně držet jedné nebo kombinací dvou základních barev, ale zakomponovat do vaší květinové dekorace klidně i 3 nebo 4 výraznější a kontrastnější barvy. Všechny tyto barvy by se však měly odrazit nejen v květinových dekoracích, ale také například na svatebním prostírání, ubrusech a další doplňcích. Detaily jako mašle, ubrousky, podtácky nebo dokonce i jemné vzory na skleničkách a talířcích mohou být dokonalou souhrou, která vytvoří nádherně vypadající celek. Přidejte vaše svatební barvy také na vaše svatební pozvánky, dort nebo na sezení, díky čemuž bude vaše barevné schéma dokonale zkombinováno a sehráno. Tyto malé detaily dokážou zaujmout nejvíce, proto se nebojte a využijte jejich potenciálu na maximum, navíc s více barvami se můžete skutečně vyřádit a vytvořit zajímavé barevná schémata a kombinace. Co se květin týče nebojte se zapojit veselé slunečnice, frézie, zahradní růže nebo jiřiny, všechny tyto květiny naleznete v zajímavých barevných kombinacích.

 

Nesmrtelné pastely

Pastelové barvy jsou perfektním barevným odstínem pro letní a jarní svatby, kdy dokážou svatební den doplnit o nádherné lehké a vzdušné dekorace. Navíc jsou velmi oblíbené v kombinaci s bílou nebo krémovou barvou. Na první pohled možná jednoduché barevné schéma, ovšem z nějakého důvodu nesmrtelné a stále oblíbené. Navíc u pastelových barev máte skutečně z čeho vybírat. Od pastelové růžové, purpurové, modré nebo žluté barvy, tudíž možností je opravdu spousta. Navíc vypadají dokonale také samostatně, díky čemuž si s nimi můžete skutečně vyhrát a mixovat například více druhů rostlin.

 

Lehké a vzdušné barevné kombinace

Léto nemusí být však jen o zářivých a živých barvách, jak pro letní, tak i pro zimní svatby jsou vhodné lehké a vzdušné barvy, tím máme na mysli tradiční svatební bílou barvu, jemnou krémovou nebo netradiční šedivou, která může házet jemné kovové odstíny. Ideální jemnou květinou bílé barvy, která by neměla chybět na žádné svatbě, a to ať už v dominantní funkci, nebo jako výplňová květina je rozhodně nevěstin závoj. Hlouček drobných bílých květů vám vytvoří dokonalé květinové aranžmá, a navíc dokáže provzdušnit každou kytici. Nevěstin závoj můžete také velmi snadno a efektivně zakomponovat jako další dekoraci. Nevěstin účes může být dozdoben jemným stonkem nevěstina závoje nebo například jej můžete přiložit snítko ke každému prostírání na vytvoření jemnějšího vzhledu. Zároveň se jedná o relativně levný druh květin, který přitom dokáže vytvořit dokonalé vzdušné aranžmá. Květinových druhů, které najdete v bílé barvě je přitom skutečně mnoho, stačí si pouze vybrat.

 

Ať už zvolíte veselé kombinace barev, tradiční bílou, jemnou krémovou bílou v kombinaci s pastelovými barvami nebo svěží broskvovou, chybu rozhodně neuděláte. Nebojte se namíchat více barev, než jste zvyklí a nezapomeňte barvy zakomponovat také do dalších dekorací, než jen do těch květinových.

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

PETI

PETI
láska

ZORA

ZORA

KALIN

KALIN

ALANIS

ALANIS

ALENKA

ALENKA

ALEX

ALEX

AFNE

AFNE

ANDY

ANDY

COKY

COKY

ANIKA

ANIKA
Neprodejné

EVRIL

EVRIL

AURORA

AURORA

KONE

KONE

BEBI

BEBI

RONY

RONY

SUMI

SUMI

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATARINA

KATARINA

TOLI

TOLI

WHITE

WHITE

KUKI

KUKI

DEBIE

DEBIE

DIDI

DIDI

SULI

SULI

EMI

EMI

COLY

COLY

VIVI

VIVI

PAULA

PAULA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EVELYN

EVELYN
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽE MIX

RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ 3 BARVY

MIX RŮŽÍ 3 BARVY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

TAMI

TAMI

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ
láska

NORY

NORY

TAMARA

TAMARA

KAJA

KAJA

KODI

KODI

EVA

EVA

STIL

STIL

LUCIA

LUCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Zlepšete si náladu květinami

Zlepšete si náladu květinami

Květiny pro lepší náladu

Všichni jistě víme, že květiny a rostliny jsou zelení léčitelé. V jejich roztomile jemným okvětních lístcích skrývají neskutečnou sílu a tajemství jak zlepšit náladu nejen obdarovanému, ale všem v jejich okolí. Navíc i takové květiny mohou mít zásadní dopad na naše zdraví - snížit stres a pomoc při hledání duševního klidu. Zdá se vám to neuvěřitelné? Je to skutečně tak jednoduché jak to zní? Pořídit si řezané květiny do vázy a najednou zapomenout na všechny problémy? Možná ne doslova, nicméně květiny mají skutečně výrazný dopad nejen na vaší náladu, ale také na vaše prostředí a tím pádem i na vaše okolí, ve kterém žijete.

Číst celé
Elegantní podzimní nevěsta

Elegantní podzimní nevěsta

Tipy pro podzimní nevěstu

Po jasu a živých barvách léta je s přicházejícím podzimem na čase zjemnit nejen květiny, ale celkově barvy i aranžmá do jemnějších tónů podzimu. Přinést si alespoň trochu tepla pomocí hřejivých podzimních barev a využít toho, co podzim nabízí skutečně na maximum. Nebojte se experimentovat s různými druhy bobulí, ovocem, sezónními listy, které vám naopak poskytnou zcela nové možnosti a přidají zajímavé textury a charakter pro všechny svatební květiny. Zde vám přinášíme hned několik inspirativních nápadů, kterými se můžete nechat inspirovat při výběru správného aranžmá pro vaši svatbu. Zaměřili jsme se zejména na svatební dekorace a nevěsty, které jsme se co nejvíce snažili sladit do podzimních barev a tónů.

Číst celé
Význam barevnosti květin při věnování

Význam barevnosti květin při věnování

Co znamenají barvy u květin

 

Květiny jsou považovány za jeden z nejoblíbenějších dárků po celém světě. Zatímco někteří je mohou považovat za přeceňované, jiní je naopak milují a nedají na ně dopustit. Jejich bezesporou výhodou je rozhodně jejich široká nabídka. Od různých barev, velikostí až po různorodost jednotlivých druhů máte vždy skutečně z čeho vybírat. Květiny navíc mají obrovský význam a každý druh má také svoji vlastní symboliku. Pokud se rozhodnete květiny věnovat, je nutné dbát na jejich kvalitu, protože ne všechna květinářství si kladou za cíl prodávat kvalitní květy, které vydrží co nejdéle. U toho se u nás ve Flora květiny skutečně bát nemusíte, protože právě kvalita květin je naše hlavní poselství. Každá příležitost si žádá trochu odlišnou květinu. Jiný druh, nebo jiné barevné provedení. V dnešním článku si představíme nejtradičnější barevné kombinace, se kterými můžeme potěšit naše blízké! Dnešní článek je věnován všem, kteří si nejsou jistí jaké barvy květin vybrat pro konkrétní situaci, abyste si už nikdy nemuseli lámat hlavu nad tím, zda je vaše volba vhodná, či nikoliv.

Číst celé