RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květina k vysvědčení

Vysvědčení...jak Vám letos začnou prázdniny?

Počasí už venku napovídá, léto se blíží. Pro rodiče s dětma to znamená blížící se prázdniny a s tím spojené příjemné, ale někdy i méně příjemné momenty. Ještě měsíc a děti si konečně půjdou pro vysvědčení.

Jestli jste více ve stresu Vy nebo Vaše děti, to asi posoudíte Vy sami, ale my Vám pomůžeme alespoň s nápady a tipy, jak letos na dárky pro učitele.

A nezapomeňte přizvat děti, bude vás to bavit, společně!

 

Poděkování učitelům či učitelkám 

Pokud i tento rok plánujete s dětmi poděkovat jejich učitelům za trpělivost, pevné nervy, ale i cenné znalosti a zkušenosti, které jim předali, asi uvažujete, co budete darovat letos. Není třeba vymýšlet nic velkolepého a klidně se držet opět tradičně něčeho krásného a voňavého na pohled nebo chuť.

 

Ale zdá se Vám řezaná květina okoukaná? I když je květin dnes nepřeberné množství a zrovna to letní vypadá tak úžasně! Takové slunce na stopce – slunečnice nebo něžná pivoňka či lilie, určitě nezklame.

Jsou k mání i krásné květináčové verze květin, například s hortenziemi, hyacinty nebo vznešenou orchidejí. Nebo co teprve sukulenty ve stylových skleněných nádobách.

Ty paní učitelce vydrží jistě déle než květiny od spolužáků a vhodné jsou také pro pány učitele.

 

Co třeba bylinky

Výjimečností mohou být bylinky. Zvláště, když by se Vám nějakým pozoruhodným způsobem podařilo zjistit, že učitelka Vašich dětí, a pozor, nebo i učitel, jsou vášnivými kuchaři. Taková čerstvá bylinka by jim jistě udělala radost. Krásná zelená bazalka anebo voňavý rozmarýn či tymián? Tyto rostlinky, nejen úžasně vypadají, ale jsou i praktické.

Nechte své děti – tady to platí asi více u těch mladších, ty snadněji přesvědčíte, aby třeba nabarvily a vyzdobily květináč a hned má dárek jiný šmrnc, což i učitelé určitě ocení.

Nebo zejména ženy by zcela jistě nadchla i taková voňavá levandule.

 

Květiny z těsta

Pokud byste preferovali něco z vlastní dílny, tak zde můžeme doporučit květiny z těsta. Samozřejmě vezměte na pomoc své děti a tvořte spolu domácí sušenky. Použijte hravé květinové a srdíčkové formičky, například. Pak děti mohou pomoci s výzdobou balící krabice a máte hotovo!

Anebo, pokud máte tu zkušenost, protože na trénování asi není úplně čas, upečte paní učitelce či panu učiteli domácí chleba. To bude teprve originální dárek! Na něj můžete také něco před upečením napsat nebo jej jen hezky ozdobit a dát do stylové ošatky.

 

Květiny z ovoce

Můžete se inspirovat u prodejců těchto originálních kytic a vytvořte si jednu sami doma, opět za pomoci dětí.

Pokud Vás však nic z tohoto příliš nenadchlo, nezoufejte. Pořiďte dobrou čokoládovou bonboniéru a nechte svoje děti na ni alespoň vyrobit nějaký osobitý obal – buď ve formě přáníčka, kresby nebo i fotky malého dárce. Zabalte ji stuhou nebo ozdobte třeba nějakým sušeným kvítím a roztomilý dárek je na světě.

 

……takto vzniknou dárky skutečně od srdce.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

ZORA

KALIN

ALENKA

ALEXANDRA

ALEX

AFNE

COKY

SELA

AURORA

KONE

BEBI

BELLA

RONY

BENY

SUMI

KALIN SET

LUCI

BEATA

BEATA
láska

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATARINA

CAROL

KAMI

LARY

SELI

KLAUDI

FONDA

KUKI

DEBIE

ZUZI

JULI

KYTICE SLUNEČNIC

DIDI

HOLA

SULI

EMI

ZIZU

VIVI

ADISON

SUNNY

PAULA

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EVELYN

EVELYN
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽE MIX

RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LONDA

KYTICE FRÉZIÍ

TAMI

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Květiny na první rande

Květiny na první rande

Okouzlil vás někdo a chcete mu to dát najevo květinou?

Krásné teplé počasí a dlouhé dny volají po více času stráveném venku, ať už s našimi přáteli či rodinou. Přátele máte, ale nějaká ta láska vám chybí?

Pro mnohé je možná především toto období roku, kdy objevují nové lásky, začínají nové vztahy, které v tomto romantickém období kvetou spolu s okolní přírodou.

Začátek nového vztahu je choulostivé období. Tradičně se na první rande chodilo s kyticí, takto pánové běžně projevovali svou náklonnost vůči někomu mimořádnému. Nicméně, zvyky se mění a toto gesto již dávno nezaručuje, že s kytkou uděláte pozitivní dojem.

 

 

 

Číst celé
Květiny a umění

Květiny a umění

Nejfantastičtější květinová výtvarná díla historie

Umění a květiny jsou téměř nerozlučná kombinace. Obrazy květin existovaly téměř od vzniku umění, jako formy lidského vyjádření. Přesto, že historie obrazů s květinami je dlouhá a takových obrazů visí v galeriích po celém světě nespočet, pro účel tohoto článku jsme udělali užší přehled. Vybrali jsme 7 uměleckých děl zobrazujících květiny, které podle nás dominují nad těmi ostatními se stejnou tématikou.

A bez dalšího zdržování, nehledě na důležitost pořadí, se můžeme na náš výčet historicky oblíbených obrazů podívat. 

Číst celé
Květinové hotely

Květinové hotely

Nejkrásnější květinové hotely na světě

Pokud milujete květiny, tento článek je pro vás. Pokud milujete květiny a cestování, platí totéž a asi vás zajímá, co mají tyto dvě věci společného. Zajímavé při tom je, že pro to, abyste mohli užívat přírodní krásy, nemusíte chodit nikam ven.

Stačí si při vašich cestám zabukovat jeden z následujících hotelů, od Bombaje, přes Manhattan až po Monako a zažít jedny z nejelegantnějších a bohatých květinových expozic na světě, a to kdykoliv v průběhu roku.

Těchto 11 hotelů vás při vašem pobytu zaručeně oslní:

Číst celé