RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květina k vysvědčení

Vysvědčení...jak Vám letos začnou prázdniny?

Počasí už venku napovídá, léto se blíží. Pro rodiče s dětma to znamená blížící se prázdniny a s tím spojené příjemné, ale někdy i méně příjemné momenty. Ještě měsíc a děti si konečně půjdou pro vysvědčení.

Jestli jste více ve stresu Vy nebo Vaše děti, to asi posoudíte Vy sami, ale my Vám pomůžeme alespoň s nápady a tipy, jak letos na dárky pro učitele.

A nezapomeňte přizvat děti, bude vás to bavit, společně!

 

Poděkování učitelům či učitelkám 

Pokud i tento rok plánujete s dětmi poděkovat jejich učitelům za trpělivost, pevné nervy, ale i cenné znalosti a zkušenosti, které jim předali, asi uvažujete, co budete darovat letos. Není třeba vymýšlet nic velkolepého a klidně se držet opět tradičně něčeho krásného a voňavého na pohled nebo chuť.

 

Ale zdá se Vám řezaná květina okoukaná? I když je květin dnes nepřeberné množství a zrovna to letní vypadá tak úžasně! Takové slunce na stopce – slunečnice nebo něžná pivoňka či lilie, určitě nezklame.

Jsou k mání i krásné květináčové verze květin, například s hortenziemi, hyacinty nebo vznešenou orchidejí. Nebo co teprve sukulenty ve stylových skleněných nádobách.

Ty paní učitelce vydrží jistě déle než květiny od spolužáků a vhodné jsou také pro pány učitele.

 

Co třeba bylinky

Výjimečností mohou být bylinky. Zvláště, když by se Vám nějakým pozoruhodným způsobem podařilo zjistit, že učitelka Vašich dětí, a pozor, nebo i učitel, jsou vášnivými kuchaři. Taková čerstvá bylinka by jim jistě udělala radost. Krásná zelená bazalka anebo voňavý rozmarýn či tymián? Tyto rostlinky, nejen úžasně vypadají, ale jsou i praktické.

Nechte své děti – tady to platí asi více u těch mladších, ty snadněji přesvědčíte, aby třeba nabarvily a vyzdobily květináč a hned má dárek jiný šmrnc, což i učitelé určitě ocení.

Nebo zejména ženy by zcela jistě nadchla i taková voňavá levandule.

 

Květiny z těsta

Pokud byste preferovali něco z vlastní dílny, tak zde můžeme doporučit květiny z těsta. Samozřejmě vezměte na pomoc své děti a tvořte spolu domácí sušenky. Použijte hravé květinové a srdíčkové formičky, například. Pak děti mohou pomoci s výzdobou balící krabice a máte hotovo!

Anebo, pokud máte tu zkušenost, protože na trénování asi není úplně čas, upečte paní učitelce či panu učiteli domácí chleba. To bude teprve originální dárek! Na něj můžete také něco před upečením napsat nebo jej jen hezky ozdobit a dát do stylové ošatky.

 

Květiny z ovoce

Můžete se inspirovat u prodejců těchto originálních kytic a vytvořte si jednu sami doma, opět za pomoci dětí.

Pokud Vás však nic z tohoto příliš nenadchlo, nezoufejte. Pořiďte dobrou čokoládovou bonboniéru a nechte svoje děti na ni alespoň vyrobit nějaký osobitý obal – buď ve formě přáníčka, kresby nebo i fotky malého dárce. Zabalte ji stuhou nebo ozdobte třeba nějakým sušeným kvítím a roztomilý dárek je na světě.

 

……takto vzniknou dárky skutečně od srdce.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

ZORA

KALIN

ALENKA

ALEXANDRA

ALEX

AFNE

COKY

SELA

AURORA

KONE

BEBI

BELLA

RONY

BENY

SUMI

KALIN SET

LUCI

BEATA

BEATA
láska

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATARINA

CAROL

KAMI

LARY

SELI

KLAUDI

FONDA

KUKI

DEBIE

ZUZI

JULI

KYTICE SLUNEČNIC

DIDI

SULI

EMI

ZIZU

VIVI

ADISON

SUNNY

PAULA

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EVELYN

EVELYN
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽE MIX

RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LONDA

KYTICE FRÉZIÍ

TAMI

VIVI SET 1

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Něco o čokoládě a dárkové koše

Něco o čokoládě a dárkové koše

Historie čokolády

Dávání a dostávání čokolády k mimořádným událostem jako jsou například narozeniny nebo den zamilovaných (sv. Valentýn) je jistě vždy luxusním překvapením, ale přemýšleli jste někdy, jak tato tradice vlastně začala?

Na základě malého průzkumu a pátrání po odpovědi se zjistilo, že za darováním čokolády je více historie, než jste si možná kdy dokázali představit.

Číst celé
Sušené květy

Sušené květy

Jak nejlépe usušit květinu - tip na dárek

Léto nám končí a s ním se pomalu stahuje i příroda, květiny začínají jedna po druhé odkvétat. I když nám má podzim stále co nabídnout, co se květinové krásy týče, i tak nám začínají zahrádky pomalu zet prázdnotou.

Jak si zachovat krásu řezaných nebo lučních květin déle? Usušíme je... Pokud se navíc cítíte tvořivý a chcete někomu udělat radost květinou na jiný způsob, vlastnoručně vyrobené svíčky s květinovým vzorem překvapí jistě dvojnásob.

Číst celé
Květina pro ženu

Květina pro ženu

Jakou květinu darovat ženě

Rozhodnutí darovat ženě květinu, je jistě dobré rozhodnutí. Ale těch květin – existuje jich taková spousta a ta široká paleta barev, o snad nekonečných forem aranžmá ani nemluvě. A v neposlední řadě jsou tady ženy a každá z nich je úplně jiná… některé mají rády jednoduchost, některé zbožňují barevnost nebo různorodost.

Věříme tak, že výběr nemusí být zrovna snadný.

Každý muž má v životě žen hned několik – v první řadě jeho máma, pak přítelkyně/ partnerka nebo již manželka, u některých sestra, dcera, velmi dobrá kamarádka či kolegyně, někdy i ty neoficiální…Tak jak na to, aby všechny ty ženy v mužově životě, byly spokojené, když už se ke květinovému dárku muž odhodlá? Vyznat se v ženách je oříšek, a co teprve v květinách?

 

Číst celé