RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jakou květinu darovat k narozeninám

Květiny k narozeninám - jakou zvolit?

Jaké zvolit květiny k narozeninám? To je otázka, kterou jste si minimálně jednou za život položili. Jsou květiny, které říkají miluji tě, jsou květiny kterými vyjádříte vděk nebo omluvu, ale jsou tady také květiny plné radosti a oslav. A přesně tyhle jsou vhodné pro narozeninové oslavy a jiné speciální dny, věnované jenom vám. Snad nic se nedá srovnat s pocitem, který dostanete, když vám někdo věnuje květiny jen tak, pro potěšení. Existují speciální květiny, které můžete věnovat vašim nejbližším k narozeninám. Ať už je to vaše maminka, babička nebo sestra - vždy volte veselé květiny plné radosti a rozmanitosti.

 

K narozeninám se hodí například sedmikrásky, lilie nebo veselé tulipány, které dokážou potěšit a vykouzlit úsměv na tváři. Pokud chcete do narozeninové květiny přidat kapku romantiky, můžete do kytice pro vaši manželku nebo přítelkyni zvolit růže. Pokud byste chtěli ještě více umocnit narozeninové překvapení, můžete přidat drobné přáníčko s narozeninovým blahopřáním.

 

Vždycky je tu možnost se dotyčného zeptat na jeho oblíbenou květinu, ovšem překvapení udělá mnohem radost, proto zkuste improvizovat spolu s naším výběrem pěti nejvhodnějších květin k narozeninám a uvidíte, že nešlápnete vedle! Tyto barevné krásky potěší naprosto každého oslavence. Pokud kytici umocnit ještě o ručně psané, personalizované blahopřání, vězte, že oslavence dostanete do kolen.

 

Lilie

Lilie jsou symbolem štěstí a pozitivity a právě díky tomu se staly oblíbenými květinami k narozeninám. Neuděláte žádnou chybu, ať už je pošlete mamince, babičce, sestře nebo i kamarádce. Spolu s liliemi jim rozhodně vykouzlíte oslavenci o něco hezčí narozeninový den.

 

Orchideje

Exotická a jedinečná orchidej dokáže navodit ten správný a jedinečný okamžik, který ocení každá žena. Navíc jako narozeninový dárek rozhodně mile potěší a překvapí. Krása, láska a síla jsou hlavními významy pro orchideje, které přicházejí v různých barevných variantách, tudíž je rozhodně z čeho vybírat!

 

Růže

Růže už nemusíme blíže představovat, nicméně jejich barevné provedení a jednotlivé významy bychom si mohli připomenout. Červená je bez váhání barvou lásky, vášně a úcty. Kděžto bílá barva růží představuje čistotu, nevinnost a mládí, naopak žlutá je ideální pro narozeninový den vaší kamarádky, jelikož symbolizuje radost a přátelství. Růžové růže jsou symbolem štěstí a obdivu, proto je stejně tak vhodné pro vaše přátele.

 

Mečíky

Význam mečíků je docela svérázným, nesou symbol poblouznění, kterým si každý vztah prochází. Pokud chcete vaši ženu či přítelkyni příjemně překvapit - zvolte mečíky a vysvětlete jim jejich význam. Určitě rádi vzpomínáte na vaše romantické začátky ale hlavně společně chcete oslavit další rok vašeho společného života. Mečíky jsou silným gestem plným charakteru.

 

Gerbery

Rozjasněte narozeninový den pomocí gerber. Gerbery představují nevinnost, veselost a jsou skvělou a zároveň všestrannou kyticí k narozeninám, kterou můžete věnovat ženě každého věku. Dají se tedy považovat za univerzální a všestrannou narozeninovou kytici.

 

Když jakoukoliv z výše zmíněných květin doplníte sladkou tečkou nebo drobným dárkem, rozhodně nešlápnete vedle, naopak tyto drobné narozeninové gesta zůstanou ve vzpomínkách oslavence ještě dlouho. Proto neváhejte a na nejbližší narozeniny překvapte květinou, se kterou už nikdy neuděláte chybu.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

PETI

PETI
láska

KALIN

KALIN

LILI

LILI

ALENKA

ALENKA

ALEX

ALEX

AFNE

AFNE

ANDY

ANDY

EVRIL

EVRIL

AURORA

AURORA

KONE

KONE

BEBI

BEBI

BELLA

BELLA

RONY

RONY

KALIN SET

KALIN SET

APOLENA SET 1

APOLENA SET 1

BEATA

BEATA
láska

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KAMI

KAMI

TOLI

TOLI

WHITE

WHITE

KUKI

KUKI

DEBIE

DEBIE

JULI

JULI

DIDI

DIDI

DURI

DURI

HOLA

HOLA
Neprodejné

SULI

SULI

COLY

COLY

SUNNY

SUNNY

KYTICE FRÉZIÍ

KYTICE FRÉZIÍ
Neprodejné

MIX RŮŽÍ 3 BARVY

MIX RŮŽÍ 3 BARVY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

VIVI SET 2

VIVI SET 2

VIVI SET 1

VIVI SET 1

VIVI SET 3

VIVI SET 3

TAMARA

TAMARA

KODI

KODI

EVA

EVA

STIL

STIL

DAFE

DAFE

LUCIA

LUCIA

GRACIELA

GRACIELA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

PINKI

PINKI

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

GUDI

GUDI

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Význam a symbolika bonsají

Bonsaje jsou silně spojené s Japonskem, věděli jste ale, že umění pěstování miniaturních stromů ve skutečnosti pochází ze starověké Číny? Už v roce 700 př.n.l. Číňané používali speciální techniky pro pěstování zakrslých květin a stromů v květináčích nebo jiných nádobách. Tato technika se stala známou jako „pun-sai“ (nebo „penzai“) a původně ji pěstovala pouze elita ve společnosti. Až v období Kamakura byly do Japonska přivlečeny miniaturní rostoucí stromy právě uvnitř květináče. V dnešní době bonsaje už dávno nejsou otázkou pouze Japonska a Číny, naopak se jejich obliba rozšířila do celého světa a my si jejich krásu můžeme užívat téměř všude po světě. Milovníci bonsají se o ně starají doslova jako o umělecká díla.

Číst celé
Význam a symbolika levandule

Význam a symbolika levandule

Zajímavosti o levanduli

Voňavá a půvabná levandule se stříbřitě zelenými listy a klasy nám provoní dlouhé pole a lány každé letní období. Sledovat dlouhé lineální pole plné voňavé levandule je skutečně balzámem na duši. Nejčastěji levanduli najdeme v jemné fialové barvě, která je uklidňující už jen na pohled. Ve skutečnosti se ale jedná o vytrvalý keř, který patří do čeledi máty a najdeme ho jak v jemné fialové barvě, tak i v bílé, růžové nebo purpurové. Přestože se dnes levandule pěstuje po celém světě, svým původem pochází z oblasti kolem Středozemního moře a zemí na východ od Indie.

Číst celé
Proč květiny voní?

Proč květiny voní?

Zajímavosti o vůních květin

Představte si, že se procházíte tropickým pralesem a vzduchem se line sladká vůně. O kousek dál po cestě se vám zatají dech při hnilobném zápachu masa. Po větším zkoumání ale zjistíte, že oba dva pachy pocházejí z květin. Najednou se zamyslíte a položíte si otázku, proč květiny vůbec voní? Je to vlastně součást životní strategie, která pomáhá kvetoucím rostlinám rozmnožovat se a šířit svůj druh. Určité vůně pomáhají těmto květinám vyřešit velký problém.

Číst celé