RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 777 993 844
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jak dále naložit s květinami po svatbě

Dejte vaší svatební kytici nový život

Ať už plánujete malou, střední nebo velkou svatbu, květiny vždy budou její součástí bez ohledu na velikost. Pokud pomineme nezbytnou kytici pro nevěstu, rozhodně nebudou chybět kytice na dalších místech jako je například oltář, svatební hostina nebo dodatečné dekorace svatebního místa. Květiny rozhodně pomáhají dělat svatbu tím krásným romantickým místem, a jen stěží si to bez nich dokážeme představit. Naše hlavní otázka zní, co s květinami po svatbě? Není škoda je jen tak vyhodit po jednom dni, co sice udělaly dostatečnou parádu, ovšem by si zasloužily mnohem více uznání než pouze jeden svatební den? Proč s nimi plýtvat, když existuje hned několik způsobů jak jim zajistit další život a k tomu všemu někoho potěšit a udělat mu nefalšovanou radost. V dnešním článku si představíme hned několik tipů jak dále naložit s květinami, když máte po svatbě, ale všechny je u vás do vázy prostě nedáte.

 

Babičky, dědečkové nebo domovy důchodců

Darování svatebních květin je skvělým způsobem jak rozzářit den a vykouzlit úsměv na tváři našim babičkám a dědečkům. Tato skupina patří mezi ty, na které si ne tak často vzpomeneme jako například na naše maminky, přítelkyně nebo kamarády, ale na prarodiče už zřídkakdy. A právě díky této pozici jim květiny ze svatby udělají mnohem větší radost. Další možností je jít udělat nejen radost, ale taky dobrý skutek do zařízení pro seniory, tedy do domova důchodců, kde věříme, že spoustu babiček i dědečků doslova dojmete. Starší lidi se zde často cítí osamělí, někdy dokonce i zanedbaní, protože nám ně už zkrátka nezbývá v našich uspěchaných životech dostatek času, abychom je alespoň navštívili a udělali jim radost. Proto neváhejte a přineste jim trochu radosti zpátky do života a udělejte jim hezčí den. Vaše květiny nemusí být v perfektním stavu, stačí když budou věnovány s láskou na to správné místo a tím domov důchodců nebo váza u vašich prarodičů rozhodně je!

Nemocnice

Dalším, ne úplně veselím místem, kde můžete uplatnit vaše svatební květiny jsou rozhodně nemocnice, kde lidé vždy potřebují trochu povzbudit a potěšit. Můžete si buďto vybrat konkrétní oddělení, nebo vybrat různá oddělení a nechat kytice doručit právě tam. Zde je důležité si předem zjistit, zda je tento čin vůbec v rámci dané nemocnice možný a naopak si spíše nezaděláte na problém. Nemocnice s ohroženějšími pacienty budou mít pravděpodobně své limity, proto je lepší zvolit oddělení, kde se léči lidé s mírnějšími problémy a nemocemi. Zároveň také můžete udělat radost sestřičkám, které zde odvádí andělskou práci a rozzářit jim tak jejich dlouhé směny.

Děti

Děti se zdravotním postižením rozhodně také ocení vaši starost! Najděte nejbližší pečovatelské zařízení, které se stará právě o děti s podobnými problémy a vykouzlete jim úsměv na tváři. Navíc tyto děti opravdu milují barvy zajímavé předměty, proto z květin budou bezpochyby unešené! Navíc nejenom děti, ale také zaměstnanci se budou díky květinám cítit pozitivněji a nabití novou energií, proto budou mít větší chuť do práce a i do života. Zároveň jejich energie bude následně jejich péčí přenesena na děti a celá atmosféra bude hned veselejší a optimističtější.

 

Pokud máte svatbu v kostele, další možností je rozhodně nechat květiny po obřadu v kostele, kde mohou dělat parádu další dny na ostatní mše.

Existuje spousta dalších možností jak naložit se svatebními květinami po vašem dnu D a je jen a jen na vás co zvolíte. Pokud jim ale najdete další využití, nejen obdarovaní to ocení, ale hlavně také příroda, o kterou je nutné pečovat, a ne s ní jen plýtvat a zacházet lhostejně.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

PETI

PETI
láska

ZORA

ZORA

LILI

LILI

ALANIS

ALANIS

ALEX

ALEX

AFNE

AFNE

ANDY

ANDY

COKY

COKY

EVRIL

EVRIL

AURORA

AURORA

BEATA

BEATA
láska

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KAMI

KAMI

LARY

LARY

SELI

SELI

TOLI

TOLI

WHITE

WHITE

DEBIE

DEBIE

JULI

JULI

DIDI

DIDI

DURI

DURI

EMI

EMI

COLY

COLY

ADISON

ADISON

PAULA

PAULA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ 3 BARVY

MIX RŮŽÍ 3 BARVY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ

SESTUPNÁ KYTICE RŮŽÍ
láska

NORY

NORY

VIVI SET 2

VIVI SET 2

VIVI SET 3

VIVI SET 3

TAMARA

TAMARA

KAJA

KAJA

KODI

KODI

EVA

EVA

STIL

STIL

KAROL

KAROL

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ  RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PLNÝ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PLNÝ RŮŽÍ

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Pokojová rostlina dracena

Pokojová rostlina dracena

Hlavní důvody proč si domů pořídit dracenu

Vsadíme se, že jste dracenu jistě už někdy někde zahlédli. Jedná se o jednu z nejběžnějších pokojových rostlin, kterou můžete do vaší domácnosti pořídit. Při nákupu pokojových rostlin mimo jejich podmínek pro spokojený život je také dobré prozkoumat jejich výhody. Proto jsme se vám dnes rozhodli sesumírovat hned několik benefitů, které můžete získat při koupi draceny. Není to pouze pokojovka, která vám z vašeho příbytku udělá příjemnější bydlení, tato rostlina sebou nese také spoustu pozitivních vlastností.

Číst celé
Fíkus

Fíkus

Jak se dobře starat o fíkus, aby se mu u vás dařilo

Fíkus patří mezi jedny z nejoblíbenějších pokojových květin. Není divu, jedná se totiž o skvělý doplněk s výhodnými vlastnostmi pro pěstování. Fíkus patří mezi jedny z nejjednodušších rostlin pro pěstování v interiéru, který dokáže prosperovat pokud budou splněny velmi základní potřeby. Pokud už nějaký fíkus doma máte, nebo si v blízké době plánujete pořídit, přijde vám náš dnešní článek vhod. Poradíme vám hned několik základních tipů, kterých je dobré se držet, pokud chcete doma spokojený a prosperující fíkus. Prozradíme si všechny základní pilíře běžné péče, díky které budete mít doma spokojený fíkus.

Číst celé
Barvy orchidejí

Barvy orchidejí

Význam barvy orchidejí

Jak už asi moc dobře víte, s různými květinami jsou spojeny také různé významy. Nejčastěji jsou tyto významy spojovány s oblíbenými květy růže. Ovšem květy růže nejsou jediné, které nesou význam na základě barvy. Například také orchideje mají své jedinečné významy založené na barvě. Pokud chcete mít darování květin opravdu promyšlené a jedinečné měli se zajímat také květomluvu, tedy o květinovou symboliku, co jednotlivá barva konkrétního květu znamená. My jsme si pro vás dnes připravili článek, ve kterém si představíme různé barvy orchidejí a také jejich významy.

Číst celé