RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

gerbery

Gerbery jsou květiny, které milovali a stále milují naše maminky a babičky. Gerbera je sama o sobě velice pozitivní květina a hned na první pohled zlepšuje náladu.

Gerbery - do kytic i do květináče

Květiny jsou samozřejmě součástí našich domácností. Bez květin by byly domácnosti hodně nudné a hlavně takové bez života, i když vlastně ten život v domácnosti je. Mnohdy například květiny zaplní i holá místa či rohy pokojů, a tak neváhejte a navštivte květinářství, v němž se neprodávají jenom řezané květiny, které jste si oblíbili dávat k narozeninám nebo jenom tak do vázy na jídelní stůl.

V poslední době je kupování květin opravdu velice oblíbené. Květiny jsou zkrátka radost, kterou si můžeme dopřát opravdu velice hojně. Nebojme se tak koupit si nějakou květinu třeba proto, že je jenom pátek nebo pondělí. Většinou se nám nálada zlepší natolik, že si ani nevzpomeneme na špatný den, který jsme měli.

Gerbery kytice

Pokud si například vybíráte květinu do vázy nebo přemýšlíte, z jakých květin máte nechat uvázat narozeninovou nebo jinou sváteční kytici, pak sáhněte po krásných gerberách. Gerbery jsou opravdu nádherné květiny, které vás zaujmou hlavně svou barevností. Tyto květiny se naprosto fenomenálně vážou takřka ke každé další jiné květině, protože dokonale ladí opravdu ke všemu. Ovšem je nutné zmínit, že gerbery nemusíte kupovat jenom ve své řezané podobě.

Gerbery v květináči

Na narozeniny se stalo už jakousi tradicí, že se zkrátka kupují uvázané pugéty z řezaných květin. Jenže někdy, když obdarováváte někoho, kdo květiny naprosto zbožňuje, dopřejte mu raději trochu něco jiného. Zkuste to například s pokojovými květinami, které vydrží opravdu mnohem déle, než ty řezané květiny.

Jestliže prahnete po tom, abyste darovali gerbery, pak máme pro vás skvělou zprávu, protože gerbery je možné si koupit i v květináči!

Jak se starat o gerbery

v první řadě je potřeba rozdělit starost o řezané gerbery nebo gerbery v květináči.

Gerbery v květináči jsou naprosto skvělé, a to hlavně proto, že se o ně nějak extra starat nemusíte. Jen to chce nepřelévat, protože jinak začnou listy žloutnout a květina hned na to umírá rychlostí blesku. Doporučujeme namočit květináč s květinou do kyblíku s vodou, květina si natáhne vláhy kolik potřebuje a nemůže následně podehnívat.

Řezané Gerbery dobré před vložením do vázy s vodou seříznout na jejich koncích o 1 cm . každý den jim vyměňte vodu a určitě vám vydrží dlouhou dobu.

Gerbera druhy

Gerber je nepřeberné množství druhů a barev. Jen pro rychlou orientaci je rozdělujeme na Gerbery velkokvěté které jsou větší a takzvané Germiny které mají menší květy nebo také nazývána Gerbera mini.

Gerbery význam

V této krásné a přitom jednoduché květině se skrývá velká upřímnost.

 

 

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

BELLA

SUNNY

TAMI

STIL

BEDY

GRACIELA

PINKI

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

ORANGA

MIA

DOBROMILA

JESENKA

AMORE

RUUBY

KYTICE GERBER

GUDY

KYTICE AMORE V KRABICI

KYTICE AMORE V KRABICI
láska

RŮŽE A GERBERY V KRABICI

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

IVONA

MARIAM

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Květiny na první rande

Květiny na první rande

Okouzlil vás někdo a chcete mu to dát najevo květinou?

Krásné teplé počasí a dlouhé dny volají po více času stráveném venku, ať už s našimi přáteli či rodinou. Přátele máte, ale nějaká ta láska vám chybí?

Pro mnohé je možná především toto období roku, kdy objevují nové lásky, začínají nové vztahy, které v tomto romantickém období kvetou spolu s okolní přírodou.

Začátek nového vztahu je choulostivé období. Tradičně se na první rande chodilo s kyticí, takto pánové běžně projevovali svou náklonnost vůči někomu mimořádnému. Nicméně, zvyky se mění a toto gesto již dávno nezaručuje, že s kytkou uděláte pozitivní dojem.

 

 

 

Číst celé
Květiny a umění

Květiny a umění

Nejfantastičtější květinová výtvarná díla historie

Umění a květiny jsou téměř nerozlučná kombinace. Obrazy květin existovaly téměř od vzniku umění, jako formy lidského vyjádření. Přesto, že historie obrazů s květinami je dlouhá a takových obrazů visí v galeriích po celém světě nespočet, pro účel tohoto článku jsme udělali užší přehled. Vybrali jsme 7 uměleckých děl zobrazujících květiny, které podle nás dominují nad těmi ostatními se stejnou tématikou.

A bez dalšího zdržování, nehledě na důležitost pořadí, se můžeme na náš výčet historicky oblíbených obrazů podívat. 

Číst celé
Květinové hotely

Květinové hotely

Nejkrásnější květinové hotely na světě

Pokud milujete květiny, tento článek je pro vás. Pokud milujete květiny a cestování, platí totéž a asi vás zajímá, co mají tyto dvě věci společného. Zajímavé při tom je, že pro to, abyste mohli užívat přírodní krásy, nemusíte chodit nikam ven.

Stačí si při vašich cestám zabukovat jeden z následujících hotelů, od Bombaje, přes Manhattan až po Monako a zažít jedny z nejelegantnějších a bohatých květinových expozic na světě, a to kdykoliv v průběhu roku.

Těchto 11 hotelů vás při vašem pobytu zaručeně oslní:

Číst celé