RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

gerbery

Gerbery jsou květiny, které milovali a stále milují naše maminky a babičky. Gerbera je sama o sobě velice pozitivní květina a hned na první pohled zlepšuje náladu.

Gerbery - do kytic i do květináče

Květiny jsou samozřejmě součástí našich domácností. Bez květin by byly domácnosti hodně nudné a hlavně takové bez života, i když vlastně ten život v domácnosti je. Mnohdy například květiny zaplní i holá místa či rohy pokojů, a tak neváhejte a navštivte květinářství, v němž se neprodávají jenom řezané květiny, které jste si oblíbili dávat k narozeninám nebo jenom tak do vázy na jídelní stůl.

V poslední době je kupování květin opravdu velice oblíbené. Květiny jsou zkrátka radost, kterou si můžeme dopřát opravdu velice hojně. Nebojme se tak koupit si nějakou květinu třeba proto, že je jenom pátek nebo pondělí. Většinou se nám nálada zlepší natolik, že si ani nevzpomeneme na špatný den, který jsme měli.

Gerbery kytice

Pokud si například vybíráte květinu do vázy nebo přemýšlíte, z jakých květin máte nechat uvázat narozeninovou nebo jinou sváteční kytici, pak sáhněte po krásných gerberách. Gerbery jsou opravdu nádherné květiny, které vás zaujmou hlavně svou barevností. Tyto květiny se naprosto fenomenálně vážou takřka ke každé další jiné květině, protože dokonale ladí opravdu ke všemu. Ovšem je nutné zmínit, že gerbery nemusíte kupovat jenom ve své řezané podobě.

Gerbery v květináči

Na narozeniny se stalo už jakousi tradicí, že se zkrátka kupují uvázané pugéty z řezaných květin. Jenže někdy, když obdarováváte někoho, kdo květiny naprosto zbožňuje, dopřejte mu raději trochu něco jiného. Zkuste to například s pokojovými květinami, které vydrží opravdu mnohem déle, než ty řezané květiny.

Jestliže prahnete po tom, abyste darovali gerbery, pak máme pro vás skvělou zprávu, protože gerbery je možné si koupit i v květináči!

Jak se starat o gerbery

v první řadě je potřeba rozdělit starost o řezané gerbery nebo gerbery v květináči.

Gerbery v květináči jsou naprosto skvělé, a to hlavně proto, že se o ně nějak extra starat nemusíte. Jen to chce nepřelévat, protože jinak začnou listy žloutnout a květina hned na to umírá rychlostí blesku. Doporučujeme namočit květináč s květinou do kyblíku s vodou, květina si natáhne vláhy kolik potřebuje a nemůže následně podehnívat.

Řezané Gerbery dobré před vložením do vázy s vodou seříznout na jejich koncích o 1 cm . každý den jim vyměňte vodu a určitě vám vydrží dlouhou dobu.

Gerbera druhy

Gerber je nepřeberné množství druhů a barev. Jen pro rychlou orientaci je rozdělujeme na Gerbery velkokvěté které jsou větší a takzvané Germiny které mají menší květy nebo také nazývána Gerbera mini.

Gerbery význam

V této krásné a přitom jednoduché květině se skrývá velká upřímnost.

 

 

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

BELLA

SUNNY

TAMI

STIL

BEDY

GRACIELA

PINKI

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

ORANGA

MIA

DOBROMILA

PRISCILA

JESENKA

AMORE

RUUBY

KYTICE GERBER

GUDY

KYTICE AMORE V KRABICI

KYTICE AMORE V KRABICI
láska

RŮŽE A GERBERY V KRABICI

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

IVONA

MARIAM

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Originální dárek či bytová dekorace ze světa rostlin

Originální dárek či bytová dekorace ze světa rostlin

Hledáte něco pro potěšení sebe či známého?

Mnozí z nás jsme se už možná pustili i do tvorby vlastní mini sukulentní zahrady. Ale co když snad preferujeme něco opticky jednoduššího?

….nazývá se Řasokoule zelená. Vypadá jako kulatý vodní mech, ale je to druh vlasovité zelené řasy, která se vyskytuje jen na několika místech severní polokoule naší planety, a to v jezerech ve Skotsku a Estonsku, v jezerech japonského ostrova Hokkaidō a v islandském jezeře Mývatn, kde řasokoule tvoří velké kolonie.

Tyhle semišové kuličky žijí spíše v mělčích jezerních vodách, kde mají dostatek světla a proudy je ve vodě otáčí, takže jsou kulaté a zelené ze všech stran, aby mohly provádět fotosyntézu. Pokud se koule z nějakého důvodu rozpadne, zase pěkně pomaloučku doroste. Přírůstek je asi jen 5mm za rok a neroste do nekonečna, prostě jen tak, aby sluneční paprsky dosáhly co nejdál k jejímu středu.

Číst celé
květiny do jarní kytice

květiny do jarní kytice

Z jakých květin uvázat typicky jarní kytici?

Jaro je konečně tady. Konečně jsme se ho dočkali a konečně můžeme odhodit zimní boty či bundy. Společně s jarem přichází do květinářství barevnost a pestrost. Uvázané kytice už nemusí obsahovat jen růže, chryzantémy nebo orchideje, ale konečně si můžeme nechat uvázat krásnou, pestrou kytici, která udělá každému obdarovanému radost. Otázkou tedy je, z jakých květin si typicky jarní kyticii můžu nechat uvázat?

Samozřejmě s celou řadou jarních květin jsme se setkávali už v polovině února. Jenže teprve nyní to má to pravé kouzlo. Poradíme vám, z jakých květin byste si měli svou kytici nechat uvázat, abyste obdarované udělali skutečně velkou radost. Nebojte se pestrosti a vždy se nespoléhejte jen na růže, které jsou sice krásné, ale jež jsou už otřepanou klasikou.

Prostor dejte jarním květinám, které nejsou k dostání po celý rok, ale jen v určitém období. A to období je tady.

Číst celé
luční a zahradní kytice

luční a zahradní kytice

Uvažte si pugét z toho, co najdete na zahradě

Jaro je nádherné, takřka dech beroucí období. V současné době to všude kvete všemi barvami, určitě i vy na zahradě najdete mnoho krásných květin, které dělají vaši zahradu jedinečnou. Pokud milujete mít na jídelním či konferenčním stole nějakou květinu či rovnou kytici, uvažte ji právě z květin na vaší zahradě. Jaké druhy květin rostou na zahradě vám?

Mnohé květiny na naší zahradě vyrostou neplánovaně, většina ptáků totiž semínka jednotlivých květin roznáší po okolí. Aniž byste je zasadily, mohou vyrůst na vaší zahradě například dech beroucí tulipány.

Květiny, které si zasazujeme, jsou například růže, jež si sázíme především na podzim nebo brzy z jara. Také jsme si oblíbili lilie, kterým se na zahradách vážně daří. Nesmíme zapomenout ani na jiřiny či na astry, což jsou květiny, které zahradu rozzáří všemi barvami duhy.

Číst celé