RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

gerbery

Gerbery jsou květiny, které milovali a stále milují naše maminky a babičky. Gerbera je sama o sobě velice pozitivní květina a hned na první pohled zlepšuje náladu.

Gerbery - do kytic i do květináče

Květiny jsou samozřejmě součástí našich domácností. Bez květin by byly domácnosti hodně nudné a hlavně takové bez života, i když vlastně ten život v domácnosti je. Mnohdy například květiny zaplní i holá místa či rohy pokojů, a tak neváhejte a navštivte květinářství, v němž se neprodávají jenom řezané květiny, které jste si oblíbili dávat k narozeninám nebo jenom tak do vázy na jídelní stůl.

V poslední době je kupování květin opravdu velice oblíbené. Květiny jsou zkrátka radost, kterou si můžeme dopřát opravdu velice hojně. Nebojme se tak koupit si nějakou květinu třeba proto, že je jenom pátek nebo pondělí. Většinou se nám nálada zlepší natolik, že si ani nevzpomeneme na špatný den, který jsme měli.

Gerbery kytice

Pokud si například vybíráte květinu do vázy nebo přemýšlíte, z jakých květin máte nechat uvázat narozeninovou nebo jinou sváteční kytici, pak sáhněte po krásných gerberách. Gerbery jsou opravdu nádherné květiny, které vás zaujmou hlavně svou barevností. Tyto květiny se naprosto fenomenálně vážou takřka ke každé další jiné květině, protože dokonale ladí opravdu ke všemu. Ovšem je nutné zmínit, že gerbery nemusíte kupovat jenom ve své řezané podobě.

Gerbery v květináči

Na narozeniny se stalo už jakousi tradicí, že se zkrátka kupují uvázané pugéty z řezaných květin. Jenže někdy, když obdarováváte někoho, kdo květiny naprosto zbožňuje, dopřejte mu raději trochu něco jiného. Zkuste to například s pokojovými květinami, které vydrží opravdu mnohem déle, než ty řezané květiny.

Jestliže prahnete po tom, abyste darovali gerbery, pak máme pro vás skvělou zprávu, protože gerbery je možné si koupit i v květináči!

Jak se starat o gerbery

v první řadě je potřeba rozdělit starost o řezané gerbery nebo gerbery v květináči.

Gerbery v květináči jsou naprosto skvělé, a to hlavně proto, že se o ně nějak extra starat nemusíte. Jen to chce nepřelévat, protože jinak začnou listy žloutnout a květina hned na to umírá rychlostí blesku. Doporučujeme namočit květináč s květinou do kyblíku s vodou, květina si natáhne vláhy kolik potřebuje a nemůže následně podehnívat.

Řezané Gerbery dobré před vložením do vázy s vodou seříznout na jejich koncích o 1 cm . každý den jim vyměňte vodu a určitě vám vydrží dlouhou dobu.

Gerbera druhy

Gerber je nepřeberné množství druhů a barev. Jen pro rychlou orientaci je rozdělujeme na Gerbery velkokvěté které jsou větší a takzvané Germiny které mají menší květy nebo také nazývána Gerbera mini.

Gerbery význam

V této krásné a přitom jednoduché květině se skrývá velká upřímnost.

 

 

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

ANIKA

BELLA

TAMI

STIL

BEDY

GRACIELA

PINKI

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

ORANGA

MIA

DOBROMILA

JESENKA

AMORE

TEZIN

RUUBY

KYTICE GERBER

GUDY

KYTICE AMORE V KRABICI

KYTICE AMORE V KRABICI
láska

RŮŽE A GERBERY V KRABICI

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

IVONA

MARIAM

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Velikonoční dekorace

Velikonoční dekorace

Velikonoce kreativně

Sotva skončila doba vánoční, pomalu ale jistě klepou na dvěře Velikonoce. Svátky jara, které přináší trochu barev po dlouhé šedé zimě. Velikonocemi vítáme jaro a novou etapu života kolem nás. Mezi oblíbené velikonoční dekorace patří zejména zajíčci, kuřátka, vajíčka a pastelové barvy. Velikonoční dekorace jsou také skvělou příležitostí pro vaši kreativitu. Doslova vybízí k akci vytvořit si hezké a vkusné dekorace a odpustit si kýče, které často potkáte různě v obchodech. Dneska si představíme hned několik dekorací, které hravě zvládnete vytvořit z pohodlí domova. Má to přitom hned dvě výhody!  Nejen že ušetříte čas a peníze, ale navíc si vytvoříte i originální dekoraci, kterou nikde jinde nepotkáte!

Číst celé
Magická síla květin aneb jak květiny pomáhají

Magická síla květin aneb jak květiny pomáhají

Pozitivní účinky květin na váš každodenní život

Máte den blbec, vstali jste levou nebo a zkrátka máte pocit, že se proti vám spikl celý svět? Všichni máme občas takové dny, i když bychom je nejradši vyškrtli z našeho života. Vždycky tu byly a bohužel tu vždycky budou. Vyšší moc neovlivníme, ale můžeme ovlivnit její následky zázrakem jménem květiny. Květiny dokážou zkrátka zachránit každou situaci, ať už je to nespokojený e-mail od šéfa, zrušená schůzka s kamarádkou, na kterou jste se těšili nebo třeba počasí které vám celý den nepřeje. Maličkosti všedních dnů, které když se naskládají dokážou s naší náladou a celkovým rozpoložením pěkně zamávat. Nejen náladu, ale mnohem víc dokáže spravit svěží kytička, pojďme se dnes spolu podívat na pozitivní účinky, které květiny mají.

Číst celé
Růže a její využití

Růže a její využití

Jak efektivně zužitkovat kytici růží?

Blíží se Valentýn a s ním i plno kytic růží, které mají bohužel svou omezenou životnost. Žádné živé a řezané květiny nevydrží věčně a po nějaké době začnou pomalu, ale jistě uvadat. Pokud s těžkým srdcem takové kytice vyhazujete, našli jsme pro vás pár elegantních řešení, jak využít kytici růží ještě více, než jen na ozdobu. V dnešním článku přinášíme pár kreativních nápadů jak dále můžete využít jejich okvětní lístky, když už květiny nevypadají na oko dobře, jako v den co jste je dostali.

Číst celé