RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 777 993 844
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Ekvádorská růže

Královna všech růží: Ekvádorská růže

Ekvádorské růže svými přitažlivými květy a příjemnou, pronikavou vůní získaly srdce již mnoha milovníků květin po celém světě. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších druhů růží a právě tyto květy vám pomohou získat srdce každé dívky na prvním rande! Mnoho cestovatelů se vydává na cesty až do dalekého Ekvádoru, jenom aby si prohlédly tyto neskutečně nádherné květy, které mají svůj původ - i jméno právě odsud. Navíc mezi oblíbené ubytování patří také místa v blízkosti farem s růžemi, každé ráno se vám po probuzení naskytne jeden z nejromantičtějších pohledů ve vašem životě, tím jsme si jistí!

 

Ekvádor a růže

Možná vás to překvapí, ale právě Ekvádor je ve skutečnosti třetím největším dodavatelem řezaných květin na světě! Až ¾ vývozu čerstvých květin z Ekvádoru jsou právě růže, které jsou známé pod jménem ekvádorské růže. Pěstování růží v Ekvádoru zároveň poskytuje mnoho pracovních příležitostí místním obyvatelům, kteří tak pomáhají šířit krásu tohoto druhu růží po celém světě.

Ekvádorské růže nepřehlédnete

Ano, všichni známe pravidlo, že větší, ne vždy automaticky znamená lepší, ovšem tohle se nedá říct v případě ekvádorských růží, které velikostí získávají ještě o to větší kouzlo! Jejich velikost je viditelně větší než velikost průměrné růže. Díky poloze Ekvádoru, který se nachází v srdci samotného rovníku se dostává růžím ideální dávky slunečního záření, díky kterému vypadají také zdravěji. Zároveň jsou také pěstované ve vyšších nadmořských výškách, kde panuje příjemný chladný vzduch, proto dokážou ze slunce získat to nejlepší. Navíc v Ekvádoru existuje spousta ekologických farem po celé zemi, které se zabývají pěstováním růží. Tyto farmy nepoužívají umělé osvětlení a pupeny růží tak směřují přímo ke slunci. Díky růstu směrem vzhůru tak mají tyto květiny rovné, dlouhé stonky s nádhernými květy. Také ekvádorci jsou na své růže poměrně pyšní a berou je jako dar, proto je pěstují s láskou a péčí.

Ekvádorské růže mají delší životnost než běžné růže

Všichni to známe, krása čerstvých růží trvá pouze chvilku. Ekvádorské růže mají však mnohem delší životnost, než běžné růže a průměrně vydrží dělat parádu s nežnou a milující péčí více než dva týdny! Přičemž běžné vypadají svěže a zdravě zpravidla týden. Tato výdrž je také povzbuzena přímým rovníkovým sluncem.

Ekvádorské růže jsou plné barev

Jejich estetický vzhled je opravdu velmi přitažlivý a to nepotřebují ani umělé barvení, pesticidy a další chemii, která se snaží běžné, konvenční růže vylepšoovat. Klima i u barev hraje významnou roli a během teplých dnů a chladnějších nocí se tak přirozeně vytváří zářivé odstíny uvnitř i navenek růží. Proto jsou ekvádorské růže plné sytých a zářivých barev. Díky síle přírody, zde neochvějně kvetou přirozeným způsobem lístek za lístkem, až se zdá občas nemožné vybrat tu pravou, jelikož všechny jsou nádherné! Pokud vsadíte na nejtradičnější červenou růží, věnujte ji někomu, komu si přejete vyznat vaši vášeň a lásku.

Péče o ekvádorské růže

Péče o ekvádorské růže vyžaduje disciplínu. Nejlépe se jim daří ve váze, která je naplněna z ⅓ vodou. Důležité je také dbát na pravidelnou výměnu vody, kterou je vhodné měnit každé 2 dny, abychom předešli nežádoucímu šíření bakterií, kvůli kterým růže okamžitě ztrácí svůj lesk a svoji barvu. Jakmile růže jednou přeříznete, přestanou růst a tím pádem nepotřebují sluneční svit pro další růst. Naopak je dobré je umístit mimo přímé sluneční světlo, raději do polostínu.

 

Ekvádorská růže je symbolem věčné lásky, která vaše emoce poví za vás. Proto pokud hledáte osudovou kytku, která vaše láskyplné činy vyjádří za vás, ekvádorská růže je vhodná volba. Překvapte vaši vyvolenou růží z ekvádoru a získejte její srdce jen pro sebe!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

EKVÁDOR RŮŽE MIX

EKVÁDOR RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EKVÁDOR RŮŽE ŽÍHANÉ

EKVÁDOR RŮŽE ŽÍHANÉ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EKVÁDOR RŮŽE RŮŽOVÉ

EKVÁDOR RŮŽE RŮŽOVÉ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EKVÁDOR RŮŽE FIALOVÉ

EKVÁDOR RŮŽE FIALOVÉ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EKVÁDOR RŮŽE BÍLÉ

EKVÁDOR RŮŽE BÍLÉ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EKVÁDOR RŮŽE ŽÍHANÉ

EKVÁDOR RŮŽE ŽÍHANÉ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EKVÁDORSKÉ RŮŽE ŽLUTÉ

EKVÁDORSKÉ RŮŽE ŽLUTÉ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EKVÁDOR RŮŽE HAPPY

EKVÁDOR RŮŽE HAPPY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Květinový kurýr

Květinový kurýr

K jakým příležitostem zvolit květinového kurýra

Znáte to z internetu, od známých nebo jste sami již takovou květinu dostali? O čem že je řeč? No přece o květinovém kurýru, který se poslední dobou nabírá na oblibě. Květiny nesmí chybět u mnoha významných životních příležitostí a u některých si to bez květin dokážeme už jen těžko představit. V dnešním článku se vás pokusíme přesvědčit proč a při jakých příležitostech je dobré zvážit květinového kurýra.

Číst celé
Květiny v létě

Květiny v létě

Nejkrásnější letní kytice

A máme tady léto, období na které jsme určitě všichni těšili, kdy po dlouhé země, nevyzpytatelném jarním počasí přijde konečně to pravé léto plné slunce, dlouhých teplých večerů, barevných zahrad ale také širokého výběru květin všech druhů. Pokud hledáte krásné letní květiny plné barev a vůní, máte rozhodně z čeho vybírat. Ať už se rozhodnete vaši zahradu oživit novými druhy květin, nebo si jen chcete pořídit krásnou řezanou květinu do vázy, dneska si představíme pár druhů květin, které patří mezi nejoblíbenější letní druhy. Pokud máte chuť pustit se do zahradničení, vždy je dobré si předem zjistit jaké podmínky daná rostlina vyžaduje a zda jste schopni jí takové podmínky poskytnout. Teď už ale není na co čekat a vrhneme se rovnou na druhy květin, které dokážou rozzářit nejen váš jídelní stůl a přinést trochu letní atmosféry i k vám domů.

Číst celé
Symbolika pivoněk

Symbolika pivoněk

Význam a symbolika pivoněk

Pivoňky jsou významné nejen historicky, ale také v mytologii, kde je pivoňka spojována s mnoha různými významy a symboly. Mezi nejtypičtější významy pivoněk patří romantika, prosperita, ale také štěstí, šťastné manželství, bohatství, čest a soucit. Dneska se blíže podíváme právě na symboliku a význam pivoněk, kde se vzal jejich název, odkud pochází, nebo s jakými bájnými příběhy jsou pivoňky spojovány.

Číst celé